Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mivvan? Vagy csak én...

Most mivvan? Vagy csak én vagyok tul debil megérteni?

Figyelt kérdés

(Bocsi nem lesz ekezet)


A batyam legjobb haverja orakig chatel velem 1honapja! Ausztriaban el mert kikoltoztek egy eve! Soha nem ismertuk egymast ugy igazan csak miota beszelgetunk chaten! egyszer csak random ramirt, es kiderult h ugyan azokat szeretjuk mindenben! a batyammal mar egy icsit se torodik.....es sose ir mar neki, csak nekem! nah lenyeg! Tegnap 4orat beszeltunk, es elmeseltuk egymasnak eddigi szerelmi csalodasainkat.....aztan azt irta h hat igen nehez megtalalni pont az idealt! Erre rakerdeztem h neki milyen az ideal! Es az volt a valasz h valami olyasmi mint te! ees en erre elmondtam h nekem olyasmi mint o! Es utanna megkerdezte h fenn leszek e masnap chaten h beszelhessunk! Oks a kerdes pedig az h tetszek e neki ezek alapjan.... o 19/f en 16/L


2014. júl. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ja, úgy tűnik

de miért írsz minden mondat után felkiáltójelet?

2014. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aham.... te sem tudod mi a bajod szerintem.. de köszönjük ezt a remek kis történetet!
2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Felkialto jellel nyomatekositom a mondatot :$

Az a bajom h felek h azt hiszem h tetszek es beleesek aztan kiderul h megse.....sokszor meg esett mar...

2014. júl. 14. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

hát a tesódtól kérdezd meg milyen a srác...és akkor talán megtudhatod, hogy most szórakozik vagy komolyan gondolja!


21F

2014. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!