Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok tőle semmit?! (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy srác,kétszer futottunk össze egy nagyobb társaságban de nem sokat beszéltünk.Most meg mindig írogat hogy van-e kedvem találkozni stb...Meg mondta hogy tetszem neki. Én pedig normális stílusban megmondtam,hogy nem szeretnék most semmi ilyesmit meg amúgy sem lenne időm kapcsolatra (suli fontosabb jelenleg nekem). De még így sem érti meg..-.-

17/l



2014. ápr. 17. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
és?
2014. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"hogy nem szeretnék .......MOST..... semmi ilyesmit meg amúgy sem lenne időm kapcsolatra"


Szerinted ezzel mit mondtál neki?

2014. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem azt, hogy reménykedjen. szerintem érthető ez. csak írásban könnyebb belekötni.

legközelebb rövidebben mondjad. "nem."

2014. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy kedves 3 -as ?
2014. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bingó, miért?
2014. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hát nem azt, hogy reménykedjen. szerintem érthető ez. csak írásban könnyebb belekötni.

legközelebb rövidebben mondjad. "nem." "


Csak ezért :) Ha azt mondja ,-- bocs , de nem vagy az esetem --, az egyértelmű. De így ...

2014. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a nem vagy az esetem borzasztó lenne. én se szeretném hallani. komolyan.

észreveszed, ha valaki sokat terel meg magyaráz. lehet tudni, hogy hazudik. átlátszó. és amit kérdező ír, normálisabb, mint a legyünk barátok, meg túl jó vagy hozzám.

nem húzzuk le az udvarlót. csak megmondjuk neki, hogy részünkről nem megy. van, aki megindokolja, mert azt hiszi, így kíméletesebb (nem az).

utólag én is látom, hogy levágható a hsz-emből a női nézőpont.:)

2014. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a srác személyiségétől is , hogy mi a borzasztó .
2014. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én biztos nem fogok személyre szabott elküldő algoritmust kidolgozni minden srác számára, aki nem érdekel, és kedvesen szeretnék megválni a társaságától.
2014. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!