Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassak le egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy lány aki nem hajlandó megérteni hogy, nem akarok tőle "semmit"?

Figyelt kérdés

Mert eléggé zavar, hogy órán feltűnően engem bámul..


15F


2011. jan. 25. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2011. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!!!
2011. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mondtam már a csajnak hagyjon békén, folyton odamegy hozzá, és már lassan mindenki összekapcsol vele...

Órán is engem bámul, de olyan feltűnően ahogy csak lehet. Direkt oldalra néztem egy kicsit, és engem bámul. A többi lány meg rám sem mer nézni ez miatt, mert igen "olyan" az a csaj.

2011. jan. 25. 13:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy miért bámul állandóan (mint beszélgetés indító) aztán megbeszélhetitek ezt normálisan.
2011. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hiába mondom ordítom neki órán, "ne bámulj" !!!...
2011. jan. 25. 13:56
 6/13 ThodEE GoD ***** válasza:
Ajáld fel neki hogy cumizhat ha bejön a fiuWCbe, vagy elveszi tőled a kedvét vagy lesz egy jó napod :)
2011. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég ciki,valami drasztikusabbat kéne kitalálnod!!! Mutatkozz egy csajjal az oldaladon elötte!

Bár lehet hogy ez sem hatja meg! :(

2011. jan. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a lány neve?
2011. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ne szekáljad, épp elég a baja, h ő belédzúgott, te meg rühelled...nem lehet vmi kellemes érzés ez neki, ha belegondolsz. tegyél úgy, mintha nemis létezne, ne köszönj, ne nézz rá, ne szólj hozzá...a teljes elutasítás majd lassacskán kiöl belőle minden érzelmet(tapasztalat)
2011. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
mutasd be neki a fiú párodat
2011. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!