Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan koptassak le egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassak le egy lány aki nem hajlandó megérteni hogy, nem akarok tőle "semmit"?

Figyelt kérdés

Mert eléggé zavar, hogy órán feltűnően engem bámul..


15F


2011. jan. 25. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen szépen koptasd le! nagyon odalehet érted,ha folyton téged néz,elhiszem,hogy idegesítő,de gondolj bele a helyzetébe,hogy milyen rossz lehet neki,h te nem szereted viszont.
2011. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Norb66 ***** válasza:
79%

Hééé!! Ezzel állj le mert eltöröm a szád! Mi az hogy ráordibálsz? Először is, a lányokkal kedvesen bánunk, másodszorra neki nagyon is rossz. Nemrég estem pofára másodjára mert nem tetszettem nekik. AZ első azt mondta hogy egy plasztikai műtét sem segítene rajtam. A másik azt mondta hogy bárcsak megbuknék és másik suliba is mennék hogy ne kelljen velem minden nap összefutnia. Nem kellemes érzés elhiheted (az év hátralévő részében olyan szomorúság szállt meg ami nagyon is vidám és energikus létemre egyáltalán nem jellemző rám).


Ne sértegesd, eléggé fáj neki így is hogy visszautasítottad. Hadd bámuljon, legalább valami öröme lesz benne. Majd abbahagyja. Inkább légy vele kedves, a többi lány meg nem tudom miért érdekel, ha egyik se tetszik. Sőt, ha kedves lennél vele talán még meg is kedvelne 1-2 másik lány.


Ha ez a megoldás neked nem nyerő, akkor akaszd fel magad, vagy cumiztasd meg, aztán hátha kiábrándul belőled, vagy épp többször is megteszi, és akkor mindkettőtöknek jó lesz...

2011. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak tisztelet!
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!