Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudom ezt megérteni?!

Nem tudom ezt megérteni?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon jól nezki és elég menő is. 2 év van köztünk és egyszer mikor mentem haza a suliból barátnőmmel a suli udvarán focizott és pont jött a labdát merthogy gurult hozzánk és elemzett ugrálni előttem és nem engedett aztán ezt egyszer meg csinálta szó nélkül a lépcsőn megegyszer aztán pont sikerül h vettem tőle egy könyvet mert volt neki eladó akkor beszéltünk először aztán azbosztalytasaim érkeztek minket Szovátai egymással.. de ő erre jól reagált nem törődött vele.. aztán minden héten kell mennünk templomba a suliban és 2 szemközti pad közt van vagy 10 m távolsá g és elkésett velem szembe ülni direkt vagy nem direkt nem tudom...egyszer szereztünk az tuti de csak egyszer aztán beszélt a barátnőmmel és azt mondta h nem vagyok az esete... többször szemmel menjünk a folyosón mikro köszöntünk egymásnak mikor nem... aztán egy buliban az uncsim kicsit sokat ivott a barátaink élmények máshova és hárman maradtunk én az uncsim és ez a fiú... sokat nem beszéltünk egymással akkor sem aztán tegnap majdnem egymásnak mentünk a lépcsőn köszöntünk egymásnak de ennyi ma a templomban meg megint szemben ült velem és többször nézett és ebben biztos vagyok mert más lány nem ült a hátamnal.... szerintetek ő mit gondol vagy mi folyik itt?? Képeimet nem likolja nem ír fbon...többször előfordult már h csak bámultunk egymásra én nem köszöntünk egymásnak....
2014. márc. 4. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy fordító segítségét kérném!
2014. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Google a barátod
2014. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat de telefonról írtam az meg mindent át ír.. igyekszem kijavit ami a hibakat
2014. márc. 4. 17:22
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget a Google sem értené meg :D
2014. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 /verz válasza:
Az első pár mondaton olyan jókat nevettem , nem baj komiba gyorsan írd le újra.
2014. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A főkérdésre válaszolva: Én sem.
2014. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!