Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik miért nem lehet ezt...

Pasik miért nem lehet ezt megérteni?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de: Miért nem lehet megérteni, tiszteletben tartani, ha a kiszemelt hölgy nem szeretne párkapcsolatot? Miért kezditek el sértegetni a hölgyet, amikor kiderül, hogy nem akar semmit? Ebben mi a jó? Mielőtt jönnének az olyan válaszok, hogy általánosítok, a kiegészítésben írtam az elején, hogy tisztelet a kivételnek.


Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 22. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a csaj gondolom ugy rázza le az ilyeneket "huzz a pi..a!!"
2013. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kérdés hogy mikor közlöd ezt a pasival?

mert ha nem az elején akkor érthető hogy kiakadnak

2013. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán mert nem tudják elfogadni h a lány is gondol vmit?


Ilyen helyzetben, azért barátságot lehet kérni...

Nem értem mi a jó abban, ha vki gyűjti az ellenségeit.


Az a lényeg h Te ne mondj neki semmi rosszat, hanem hagyd ott vagy kerüld el/ne foglalkozz vele. Aki hülye, az hülye. Vannak olyanok akikkel az ilyen dolgokat nem lehet megértetni, 'tisztelet a kivételnek', csak h vki nehogy ezért pontozzon le...


De sokan vannak akik szem előtt tartják a nők igényeit/gondolatait, akár viszonozza a szeretetet, akár nem.


Remélem tudtam segíteni! :) Sok sikert! ;ddd

2013. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki sérteget az egy paraszt.


De egy ilyen szituációból a férfi nem jöhet jól ki..ha elfogadja a visszautasítást akkor "töketlen,nem küzd a nőért",ha tovabb udvarol akkor meg "zaklató barom."


A kevésbé intelligensek ezt meg sértegetéssel próbaljak elkerülni.

2013. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Mert fájó, sértő, hogy ha már egy huzamban egymás után mondjuk 12 lány bánt ilye elutasítóan a fiúval. Szerintem ti lányok azért nem értitek ezt meg soha sem, mert ti sosem kaptok ennyi elutasítást, jó, ha egy-kettőt megéltek az életetekben és kész. MI meg folyton csak a rosszat kapjuk és fel megy a pumpa, ha ez így megy több évig...
2013. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor én fent voltam valamilyen közösségi oldalon, én a legelején tisztáztam, hogy egyáltalán nem akarok semmit, de párkapcsolatot főleg nem. És ekkor jöttek a sértések, hogy ilyen szánalmas és olyan szánalmas vagyok. A másik, amikor leírtam, hogy nem akarok semmit, csak beszélgetni, akkor ugyanúgy folytatta, hogy jaj de kell a párkapcsolat is.
2013. dec. 22. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt megértem aki normálisan rázza le az ilyet tehát megmondja őszintén, normálisan hogy mi a helyzet, akkor én azt megértem. De ha bunkó, lenéző módon ráz le abból sajnos én azt veszem le hogy lenéz engem mert rosszabb vagyok mint mások, és ezt persze sokan zokon veszik. Én nem pofázok vissza senkinek, mindenkivel kedves vagyok, csak azért emberek közt elvárom hogy ha én megadom valakinek a tiszteletet akkor ő is adja meg nekem.
2013. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!