Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van leszólítgatni...

Mi értelme van leszólítgatni lányokat, ha úgyis külső alapján döntenek arról kivel akarnak dumálgatni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak, mert én jó ideig megcsináltam ezt és két-három lányon kívül egy sem akart velem még csak beszélgetni sem, mert a jelek szerint nekem a z jött le, hogy nagyon ronda srác vagyok arcszerkezetileg meg gondolom az is undorító volt a számukra, hogy nem vagyok izmos, hanem ilyen szálkás, vékony alkat. Bár a páwákat elnézve, nekik is csak a fejük jó többnyire, szóval szerintem a fejem inkább a fő gond a lányoknál. Szóval a sok negatív tapasztalat miatt én már nem is szoktam kezdeményezni lányoknál, tojok a fejükre, nem hiányzik a megaláztatás nekem, kaptam eleget már bőven.
2014. júl. 5. 11:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
10-es: Ha kiírsz egy kérdést, akkor van egy olyan menüpont, hogy ellenőrizd, kiírták-e már a kérdést, mert ha igen, akkor felesleges, idegesítő, stb. Másrészt ez a kérdés alattomos nőgyűlölet, a kérdező nem is akar semmit megtudni, csak ki akarja ereszteni a gőzt. Arra ott vannak a fórumok, ez az oldal kérdések megválaszolására van.
2014. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

+1 :)

2014. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Leírtam a tapasztalataiamt és máris nőgyülölő vagyok? Talán a lányoknak kéne magukba nézni és rendesebbnek lenniük, ha ennyire nem tetszik az őszinte kritika. Olyan lehetetlen küldetés rendes lányt találni manapság, irigylem azt a keveset, akinek összejött.
2014. júl. 5. 21:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod én is mondhatnám fordítva, olyan lehetetlen küldetés normális férfit találni, irigylem, akinek sikerült. De igazad van, nem ingem, nem veszem magamra, én nem olyan vagyok, amint amit leírtál, de nekem akkor sem kellenél, mert neheztelsz a nőkre, így pedig hülyék lennének összejönni veled.
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!