Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme van leszólítgatni...

Mi értelme van leszólítgatni lányokat, ha úgyis külső alapján döntenek arról kivel akarnak dumálgatni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak, mert én jó ideig megcsináltam ezt és két-három lányon kívül egy sem akart velem még csak beszélgetni sem, mert a jelek szerint nekem a z jött le, hogy nagyon ronda srác vagyok arcszerkezetileg meg gondolom az is undorító volt a számukra, hogy nem vagyok izmos, hanem ilyen szálkás, vékony alkat. Bár a páwákat elnézve, nekik is csak a fejük jó többnyire, szóval szerintem a fejem inkább a fő gond a lányoknál. Szóval a sok negatív tapasztalat miatt én már nem is szoktam kezdeményezni lányoknál, tojok a fejükre, nem hiányzik a megaláztatás nekem, kaptam eleget már bőven.
2014. júl. 5. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
bla bla bla.... megint a hiszti.
2014. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
te ezt itt ne, jó?
2014. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Olyan szánalmas már ez az állandó nyavalygás.....
2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Minek írtok, ha nem tudok a kérdésre válaszolni?!
2014. júl. 5. 12:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Minek írtok, ha nem tudtok a kérdésre válaszolni?!
2014. júl. 5. 12:05
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
a hisztire egy válasz van, egy jó nagy bitch slap, olyat meg nem tudok adni. még.
2014. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi értelme,ugyanígy vagyok vele mint te.Már magasról teszek én is rájuk,8 évnyi aktív próbálkozás eredmény nélkül.Hát nekem is elment a kedvem az egésztől...
2014. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as és kérdező: Nektek egyértelműen mentális zavarotok van, mondhatnám úgy is, hogy el vagytok tájolódva. Amúgy pedig köszönöm, hogy békén hagytok engem és nőtársaimat, ezzel mi csak nyerünk.
2014. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azt mondjátok meg, hogy aki unja a kérdéseket az oldalon, az mi az anyám f"száért van itt? Lehet menni kötögetni, befőttet elrakni, makettezni, vagy bánja a t"köm, de miért nem lehet normálisan válaszolni? Nem egy ember írja ki a kérdéseit, hanem elég sokan, lehet, hogy egy kérdezős oldalon ugyanazok a problémák merülnek fel, amire az ember szeretne választ kapni, mert magától nem jön rá? Talán? Esetleg? Netalántán? Vagy az életben minden apró nyavalygásotokra az a válasz, hogy "takarodjál már, szánalmas vagy?"? Komolyan?


Kérdező, amúgy a páwák (valószínűsíthetően) abban különböznek tőled, hogy maximálisan nem érdekli őket a csaj, így nincs min stresszelni-->van önbizalmuk és fellépésük. Meg talán még más, bár így látatlanba nehéz megmondani.

2014. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!