Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok írjatok, fullos szoba,...

Csajok írjatok, fullos szoba, gazdag vagyok (pénzes). Bejön nektek (tetszik)?

Figyelt kérdés
3d-s TV-m van ki jön velem holnap foci vb-t nézni német francia meccset(foci vb nézés)

2014. júl. 3. 17:29
 121/158 anonim ***** válasza:

Teljes taps orkán a kérdezőnek. Ekkora balfácánt xD

Apu általi munka. Futtat apu vagy mi? :D

Te szerencse nélküli...xD

Ez már trollkodásból 5-ös xD

Én is mindjárt begyűröm a havi fizum egy tejes kiflibe...bakker...besz*rok a röhögéstől xD


Kisfiam idd meg a kakaódat és menj aludni, hagyd a nagyokat beszélgetni...


Szerencsétlen hülye :DDD

2014. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/158 A kérdező kommentje:

117 jól látod a helyzetet, hisz nem csak úgy odaadják a pénzt nekem, hanem meg kell dolgoznom érte

akár holnap át is jöhetnél játszani hozzám, videójátékozni és zombikat ölni, találkozzunk a westend 576kbyte előtt rózsaszín kockás ingbe leszek meg neonzöld cipőbe

2014. júl. 3. 20:20
 123/158 anonim ***** válasza:
most kaptam meg az ösztöndíjam, sőt még szezámmagos zsemlénk is van. Mindjárt lövök is egy képet, de az enyém nemunalmas sajtos stranglis lesz *.* szánalmas...
2014. júl. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/158 anonim ***** válasza:
Így öltözködsz? XD
2014. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/158 anonim ***** válasza:
Ja mindenki itt van, a pénzes kérdező meg vett minket kilóra, a csajoknál nem is az üzleti világban még Te lehetsz a legnagyobb... Van egy zsák nem látott horror filmem, igazi belezős-szemezős azt nem csíped kérdező, megnézni a nagy tv-n? Mondjuk az Árvát? öcsém 12-az a kedvence
2014. júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/158 A kérdező kommentje:
TETHT: Tehetségtelen Emberek Tehetetlenül Haldokló Tábora
2014. júl. 3. 20:26
 127/158 anonim ***** válasza:

122.

Benne vagyok, esetleg szervezhetnénk LAn partit, átvinném hozzád a PC-m, holnap én is ott leszek, 14:30 körül, citromsárga ingbe leszek, és egy Sadida Sandic márkás bőrszandálba, halásznadrág.

2014. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/158 A kérdező kommentje:
127 oké 14:30 kor ott leszek hozd a laptopod lanozunk majd meg bemegyünk valahova fahéjas-meggyes sört venni az a kedvencem, kirúgunk a hámból
2014. júl. 3. 20:33
 129/158 anonim ***** válasza:
128. okés, hú hallod nekem is az a kedvencem tegnap megittam egyedül egy egész dobozzal be is csiccsentettem picit XD mondhatni muter örült neki picit... :) mondhatni...
2014. júl. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/158 A kérdező kommentje:

oké hú arra figyeljünk hogy papírszatyorba legyen meg a tetejére tegyünk chipseket, nyalánkságokat hogy anyu ne vegye észre a sört aztán gyorsan felfutunk az emeletre a szatyorral a szobámba

van egy kis minibárom ott is be tudjuk hütteni

2014. júl. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!