Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Nagyon taszító a külsőm?

FIÚK! Nagyon taszító a külsőm?

Figyelt kérdés
Hello...Annyit szeretnék tudni hogy nagyon taszító vagyok elsősorban a férfiak számára? Magas,kövér...175 cm és 102 kg...Tudom fogyni kéne rajta vagyok az ügyön eddig 4 kg-tól szabadultam meg majdnem 1 hónap alatt...15 éves vagyok..Most megyek 10.-be de sulit váltok...Előző sulimban nem voltam valami sikeres..Tehát nem volt csak 2 barátnőm...Fiúkkal egyáltalán nem beszéltem...Sokszor csúfoltak emiatt..Még annyi hibám van hogy a fogyaim sárgák és el is rohadtak de már rendbe hoztuk nagyjából azt is...Külsőmnek nem mindig öltözök előnyösen sem divatosan NEM MINDIG! mert nincs rá lehetőségem...Mit gondoltok? Van így esélyem barátokra és párkapcsolatra?

2014. júl. 1. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a fogszabályzás sokkal hosszabb ideig tart, 1-2 év is lehet. Viszont tényleg érdemes belevágni.
2014. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de most őszintén le fogom írni a véleményemet.

Kép nélkül nehéz megmondani, de a leírás alapján igen, nagyon taszító a külsőd.

Kb. olyan magas vagy, mint én, és 30 kilóval súlyosabb? Pontosan kétszer annyi a testtömeged, mint a barátnőmnek, pedig aztán ő is egyfolytában a súlyára panaszkodik. (Mondjuk szerintem neki nem kéne, de ez más kérdés.) Láttam én már 178 cm-es 93 kilós lányt testközelből, és nagyon nem jött be. Te meg alacsonyabb vagy, és majdnem egy tizessel súlyosabb.

Igen, akármennyire is jólelkű vagy, a külsőd taszító, és gyanítom, emiatt nincs is sok barátnőd. (Meg általában a hasonló lányok személyisége sem tipikusan az a "tök jó barátnő" típus.)

1 hónap alatt 4 kiló az ideális fogyás, sokat egyszerre nem is szabad fogyni, mert egyszerűen nem bír hozzá idomulni a bőröd. Szép lassan, viszont akkor az folyamatos legyen! ÉS ne úgy, hogy lefogysz gyorsan 85 kilóra, majd újra felszedsz még 20-at, mert annak semmi értelme nincs.

Az, ha iskolát váltasz, sem megoldás. Vagy addig akarod váltogatni az iskolákat, ameddig olyat nem találsz, ahol mindenki hozzád idomul?

Sárga, és rohadó fogak. Talán ez a legtaszítóbb. A túlsúly NÉHA lehet még vonzó is, főleg ha arányosan és nőiesen oszlik el. Meg az ha nem tökéletes, bőven lehet mással kompenzálni. De most egy csontig rohadt fogsor szerinted hogy lenne vonzó? Szerinted gusztusos lenne csókolózni valakivel, akinek lerohadtak a fogani?

Továbbá ez nem csak a külsőről árul el sokat, hanem arról is, hogy igénytelen vagy.

Persze, esélyed van még akár párkapcsolatra is, csak a kérdés az, hogy értelmes kapcsolatot akarsz-e, vagy megelégszel az első kanos igénytelennel, akinek csak azért kellenél, mert nem kap mást?

2014. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy az öltözködési stílus számít a legkevesebbet.
2014. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezek ellenére valamilyen szempontból vonzó vagy valaki számára. Viszont az ilyen mértékű túlsúly és a romlott fogak súlyos "egészségügyi kockázatot" (így mondják) jelentenek, csúnyaságtól függetlenül, és tenni kell ellenük, de úgy látom, már elkezdtétek. :)

Még nagyon fiatal vagy, és változhatsz, szóval én azt mondom, van esélyed még sok minden jóra!

2015. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!