Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK! Nagyon taszító a külsőm?

FIÚK! Nagyon taszító a külsőm?

Figyelt kérdés
Hello...Annyit szeretnék tudni hogy nagyon taszító vagyok elsősorban a férfiak számára? Magas,kövér...175 cm és 102 kg...Tudom fogyni kéne rajta vagyok az ügyön eddig 4 kg-tól szabadultam meg majdnem 1 hónap alatt...15 éves vagyok..Most megyek 10.-be de sulit váltok...Előző sulimban nem voltam valami sikeres..Tehát nem volt csak 2 barátnőm...Fiúkkal egyáltalán nem beszéltem...Sokszor csúfoltak emiatt..Még annyi hibám van hogy a fogyaim sárgák és el is rohadtak de már rendbe hoztuk nagyjából azt is...Külsőmnek nem mindig öltözök előnyösen sem divatosan NEM MINDIG! mert nincs rá lehetőségem...Mit gondoltok? Van így esélyem barátokra és párkapcsolatra?

2014. júl. 1. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet!:)
2014. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de nem igazán van. Súlyosan elhízott tini sárga, rohadó fogakkal nem szép semmilyen szempontból, viszont sok sikert a fogyáshoz!
2014. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
kétszer akkor vagy mint én súlyban
2014. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakj ki képet! De szerintem igen.
2014. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2014. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kicsit. nagyon. aki mást mondd az nyilvánvalóan hazudik vagy d.gni akar
2014. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Istvan159 ***** válasza:
100%
uhhh az nagyon sok 102 kiló 15 évesen meg rothadó fogak ne haragudj de kép nélkül megmondom,hogy taszitó vagy,de simán változtathatsz az alakodon is és a fogaidon is előtted a nyár sok szerencsét :)
2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haho kislany!Aludni tetszik?
2014. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, megmondom mennyire jössz be, kicsit, vagy nagyon :)
2014. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A fogaidat mindenképpen hozassátok rendbe! SZTK ingyen csinál egy csomó mindent 18 éves kor alatt. Ezt pl. a nyáron meg is ejthetnétek! Szeptemberre sugárzó mosollyal kezdhetnéd a sulit...és hidd el, sokkal jobban is éreznéd magad a bőrödben! A másik dolog...a fogyás! A 102 kg sok, nagyon sok! Egészségügyi okokból is fontos lenne, hogy leadj 20-30kg-ot. Nyilván nem két nap alatt, de fokozatosan és folyamatosan. Számoljátok ki, hogy a magasságodhoz és a testsúlyodhoz mennyi az ideális napi kalóriabevitel, és ezt osszátok el mondjuk napi 5 étkezésre. Ez azért jó módszer, mert ugyanazt a kaját eheted, amit a család többi tagja és nem kerül plusz pénzbe sem az, hogy te épp fogyózol. Az én apukám 2,5 hónap alatt 15kg-ot fogyott így. Neki napi 1500 kalóriát kellett elosztani 5 étkezésre. Ebbe bele kell számolni a vízen kívül az összes cukor tartalmú italokat (tej,alkohol,üdítő stb.) nem mondom, hogy egyszerű lesz, de mivel az én apám megcsinálta, így azt mondom nem lehetetlen. Persze fontos a mozgás is...minden nap csinálj valamit...netről csomó tornát le lehet tölteni (Norbi-ducitréning például régi ugyan, de szerintem nagyon jó) futás, biciklizés, úszás...bármibe is kezdesz, gondolj arra, hogy ez csak a javadra válik! Az elején ne hajtsd túl magad, inkább minden nap csinálj egy picivel több tornát, fokozatosan szoktasd magad a mozgáshoz. Aztán jönnek a ruhák...azt megértem ha nincs pénz márkás ruhákra, de előnyösen igenis MINDIG felfogsz tudni öltözni, HA! Nézegess a neten molett csajokra passzoló cuccokat, nézd meg a képeket, mi, hogy áll, válaszd ki azokat, amik tetszenek, képzeld el rajtad hogyan állna, és hasonló darabokat válassz, ha vásárolni mentek. Az most mindegy, hogy milyen boltba...kilós turiban is lehet marha jó cuccokat találni pár száz forintért (én speciel imádok ilyen helyen vásárolni). Vágass az arcodhoz előnyös frizurát, szedd ki a szemöldököd, legyél sokat a napon, gyűjts egy kis életenergiát és vágj bele! Egy valamit pedig sose felejts el! Önmagadért csak te tehetsz...senki más! Ha nagyon akarod, menni fog a változás...de ha csak siránkozol és nem teszel azért, hogy jobb legyen, akkor írhatunk itt bármit, nem fog történni az égvilágon semmi sem...remélem lesz számodra 1-2 hasznos dolog abban, amit írtam. Sok sikert, és ha gondolod vagy kérdésed van írj privit nyugodtan. :)

26/N

2014. júl. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!