Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak miért rettegnek...

A férfiak miért rettegnek ennyire a visszautasítástól? Miért csak neten vagy részegen tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem le kéne sz*rniuk, hogy ha egy csaj kikosarazza őket, legalább megpróbálták. Én tökre felnézek azokra a fiúkra, akiknek van batorsága kezdeményezni, és megtenni az első lépést, ha tetszik nekik valaki. Nagyon imponál.

Vagy ennyire bunkók szoktak lenni a lányok? :S


2014. jún. 13. 13:52
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

a férfiak is UGYANEZT csinálják amúgy. rögtön kifröcsögik, ha egy csaj finoman bepróbálkozik.

ez csak arról szól, hogy valamennyire jól esik az illetőnek akárki nyomul rá. valljuk be. nyilván nem kéne kiröhögni stb de mondom, fordítva is ugyanez megy.

2014. jún. 16. 10:45
 32/36 anonim ***** válasza:

előfordul nálunk is nem tagadom, de azért azt gyorsan szögezzük le, hogy a csajoknál a finom bepróbálkozás nem túl gyakori

a kedves aranyos lányok nem nagyon mernek próbálkozni vagy ha igen akkor azt úgy teszik, hogy fel sem tűnik senkinek

a rámenősebb lányok meg hirtelen bepórbálkozásból mindjárt az ágyában is fekszenek az illetőnek

na az utóbbiakat ne is csodálja egy lány sem, hogy kibeszéljük, mert a lányok is kibeszélik egymás között a ringyókat

a kedves, normális lányokat nem beszéljük ki, max a barátainknak és tényleg csak a barátainknak nem mindeféle jött ment havernak, de azt sem úgy, hogy röhögés tárgya legyen a lányka, elmondjuk nekik ők meg meglepődnek és nyugtázzák a történteket

2014. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

51%-os csak egy kérdésre válaszolj. Bepróbálkoztál a nők többségénél?

Erre nyilván nem lesz a válasz, hiszen, ez képtelenség. Akkor miért általánosítasz? Miért mondod azt, hogy a nők többsége?

Elmondom: Éretlen lányoknál próbálkoztál be és ezért vagy most ebben a helyzetben. Ennyi. Magadat okold, ne másokat. Ha pedig nincs annyi méltóság benne,d hogy az ilyet férfiasan viseld, akkor hagyd az egész ismerkedősdit a csudába, mert nem neked való.

2014. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

én férfiasan viselem, nem rinyálok itt össze vissza ha nem tűnt volna fel csak leírtam a tapasztalataimat ha már erről van szó

rinyálás az lenne ha én tettem volna fel így egy kérdést, hogy most "miért ilyen az összes lány???" nem gondolod?

2014. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

egyébként meg nem kezdtem ki a lányok többségével igaz, de itt most nem csak azokról van szó, akikkel én kikezdtem

elég sok lánnyal vagyok körülvéve és látom is hallom is, hogy többségük hogyan kezeli ezt a helyzetet, nem kell nekem ehhez minddel kikezdeni

2014. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 valami141 válasza:
Énis sokszor eljátszottam hogy bepróbálkoztam pár csajnál de mindig a "van barátom" szöveg jött ez után. Tény és való a sikertelen próbálkozás ki tudja készíteni az önbizalmat. Én is már teljesen elvesztettem a hitem hogy csak egy szimpla leszólítás által megtalálhatnám a párom, egyszerűen lehetetlennek tűnik. De szerintem feladni fölösleges, már ha persze nem akarja valaki az aszexuális utat választani :d. Mindenkinek van egy párja valahol a nagyvilágba, csak valahogy megkell találni. Álljatok az egészhez pozitívan és az megfogja tenni a hatását :)
2016. jún. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!