Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Peaches and Cream-ben lehet...

A Peaches and Cream-ben lehet ismerkedni? Vagy mik a tapasztalatotok innen?

Figyelt kérdés
Persze, mindenhol lehet ismerkedni, de én konkrétan erre a helyre vagyok kíváncsi.
2014. jún. 13. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam, olyan mintha egy gettóban lettem volna. Fehér ember nem sok volt. A lányok meg mind kurv_nak öltöztek. Nem igazán ismerkednék ott.
2014. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A peaches az egyetlen hely, ahol még soha nem ismerkedtem össze egy pasival sem :DD pedig jó párszor voltam már, mert fősiskolánk sajnos előszeretettel ott rendezi a bulijait. Nagyon sok a külföldi, sok a néger állat, de amúgy is mindig heringparty van, szóval valahogy sosem az igazi. Szerintem még egy éjszakásra kalandra is nehéz itt összeszedni valakit, nem hogy valami komolyabbra... persze mindig vannak kivételek. :)
2014. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!