Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már elegem van ebből, nektek...

Már elegem van ebből, nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó, hogy mikor megismerkedünk egy lánnyal (20-éves korosztály) ha kimutatjuk érzékeltetjük velük hogy bejönnek nekünk, és enyhény szólva oda vagyunk érte. Játszik, és érdektelenek leszünk neki. És a tököm ki van már ezekkel a játékokkal.

Tudjátok az a fajta, mikor érzitek hogy na most ez a hajó eluszott, azt érzed hogy oda vagyé érte, erre ő rá is jött, de érzed hogy semmi nem lesz már belőle. Biztos értitek miről beszélek. (remélem:D )

Lányok, hol vagytok... miért van ez? (vagy eleve nem is érdekeltük a lányt) hm hm hm..ájjáj


2014. febr. 11. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csajozás beginner. nem a nők hibája.
2014. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fahéjas Alien ***** válasza:

Lehet alapból nem érdekelted az illetőt, csak legyezted az egóját, azzal, hogy kinyilvánítottad a véleményed.

Legyél jobb emberismerő és figyelj a részletekre, ne fuss olyan vonat után, ami elment...

2014. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak van igaza. Előbb vedd a jeleket, és nem kell egyből nekiesni a dolgoknak, nem kell egyből kimutatni az érzéseid.
2014. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát bár nem a saját bőrömön tapasztalom, de megértelek. Két dolog jutott eszembe:


Ez leginkább azért van, mert ha futsz egy csaj után, akkor nem feltétlenül látja benned a független férfit, akire fel tud nézni. Mivel alapvetően keresztüllátsz ezen a játékon, könnyedén képes is vagy az egész színjátékot semmissé tenni. Ha jól csinálod, akkor te leszel a magabiztosság szobra, aki előtt az ilyen csiki-csuki semmivé foszlik.


Másrészt pedig azért is űzik ezt a játékot, mert ez az álarc biztonságot ad nekik. Az őszinteség megijeszti őket, mert ha őszintén beszélsz az érzéseidről, akkor kényszert éreznek arra, hogy ők is így tegyenek, márpedig reszketnek a gondolattól, hogy fel kell fedniük magukat. Hirtelen nem sakkmeccsről van szó, hanem emberi érzésekről, felelősségről és a sérülés veszélyéről.


Egyszóval ha éreztetni akarod, hogy odáig vagy érte, akkor tedd azt, de ne fuss utána, azaz ne emeld a nőt önmagad főlé. Azt kell éreznie, hogy te erős férfi vagy, aki a tenyereden hordozod őt, nem pedig azt, hogy ő egy sztár, te pedig a rajongója vagy. Egy rajongóra nem fog tudni felnézni, de az erős, mégis odaadó férfira igen.


És végül a legfontosabb: ha meg egy csaj tényleg annyira bele van süllyedve a flörtölős hatalmi játszmáiba, akkor azzal a nővel nem is veszítettél vele semmit az égegyadta világon! Az ilyet jobb messzire elkerülni.

2014. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan nem értik meg, hogy attól, hogy nekik tetszik valaki, az a valaki még nem feltétlenül viszonozza. Neki is van egy ízlése, igényei, stb., ez van. Ha meg nem akarja megbántani a "rajongót" (vagy hogy az nehogy bántásnak vegye), akkor nagyon nehéz úgy viselkedni, hogy az se félreérthető, se bántó ne legyen.
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jó most le fogotok gonoszozni. De nagyon kívántam azt a lányt. Nem feltétlen kapcsolatot akartam, mint ahogy nem is vagyok ez a (járjunk típus). Én nem vetem meg az olyan lányokat akik szeretik a szexet. Sőt legutóbb egy ilyen szexkapcsolatból lett egy nagyon jó kapcsolatom. Nagyon jól éreztük magunkat benne. Mégsem néztem rá "k*" ként vagy ri*tam le, sőt... senkinek nem is beszéltem ki, még a barátaimnak sem. Teljesen diszkréten kezeltem Vele kapcsolatban mindent.


Na szal, utaztam egy lánnyal a vonaton. Oda voltunk egymásért, érződött a levegőben (the signs). Ez inkább amolyan testi vonzalom volt. Megkérdeztem utazásunk végén hogy lenne e kedve találkozni valamikor, filmezés vagy hasonló, nálam. És benne volt. Igen ám csak a nyavajás közösségi háló, ráirogattam, érzte hogy jó nálam, aztán valamiért érdeklődését vesztette...lehetett érezni a levegőbe, itt volt az mikor azt éreztem én "futok" utána igencsak. Semmi nem lett belőle.

De volt már másik lánynal is hasonlóm..ott telefonon beszéltünk 1-2 szer, majd felvetettem a találkozót, mire rendre lemondta.. teljesen játszott velem.


Miért kell játszani, nem mondom mindenki ilyen, de sok lány igen.

Ha nekem tetszik, ne kelljen már megjátszanom hogy nem, értitek..áh.


Valaki mondta itt hogy amatőr, hát ha az amatőrség hogy az ember próbál önmaga lenni, őszinte, nem játékos, akkor igen az vagyok. Ha teszik egy lány, igen elhívom találkozni. Nem töcsörészek hogy most ki kire írjon rá..de néha elégem van.

(most azért is dulok belül, mert nem lettünk egymásé) és most tul őszinte voltam:)

2014. febr. 11. 16:04
 7/11 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, 15:53-as.

Volt már olyan hogy rákérdeztem a lánytól hogy... és közölte hogy ha mint férfi a lányhoz közelednék, ne tegyem, mert ő nem viszonozza. Kész. Röviden tömören lezártuk, de nem bunkó stilusban.

2014. febr. 11. 16:05
 8/11 A kérdező kommentje:
a 15:17.es szépen leírta.
2014. febr. 11. 16:07
 9/11 A kérdező kommentje:

de am ez a futás is milyen f* már. Evidens hogy ha egy lány: "tartás van bennem" a fiucska lépegessen mindíg.. az igen könnyen át tud fordulni a fiuban abba: hogy fut a lány után, és egyfajta kiszolgáltatott helyzetbe kerül.

Mert pszichológia, az "alá" kerül a másiknak aki megy a másik után. Az más hogy vannak nagyon ügyes fortélyok hogy is lehet ezt tenni, anélkül hogy az jönne le a lánynak, "ez a fiu fut utánam". Csak én nem bírom ezeket az agyalásokat, jobb szeretem az egyszerűséget.

Amit szerintem sokan nem szeretnek.

2014. febr. 11. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Rakj le egy macska elé egy fonalgombolyagot, utána pedig vedd fel és lógasd az orra előtt úgy, hogy közel legyen hozzá, de pont ne érhesse el. Aztán figyeld meg, mit csinál másként a két esetben. Na, ez a különbség.
2014. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!