Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak miért rettegnek...

A férfiak miért rettegnek ennyire a visszautasítástól? Miért csak neten vagy részegen tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szerintem le kéne sz*rniuk, hogy ha egy csaj kikosarazza őket, legalább megpróbálták. Én tökre felnézek azokra a fiúkra, akiknek van batorsága kezdeményezni, és megtenni az első lépést, ha tetszik nekik valaki. Nagyon imponál.

Vagy ennyire bunkók szoktak lenni a lányok? :S


2014. jún. 13. 13:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Mert borzalmasan bunkók és felsőbbrendűségi tévképzeteik vannak. :((
2014. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

10 évente egyszer? ennyire tragikus a helyzet? :O

hát sajnálom, ha ilyenek a lányok, de higgyétek el, nagyon sokan nem! és sokan azt várják/várjuk, h kezdeményezzen az illető, elég ha csak köszön, odajön, akármi. persze mi is sarasak vagyunk, mert van, h nem adunk egyértelmű biztató jeleket és úgy meg érthető, ha nem próbálkoztok....

de csomószor van, h adunk és még sincs semmi, csak stagnálás a flörtölés, szemezés szinten.:(

2014. jún. 13. 16:09
 13/36 anonim ***** válasza:

Az egészben a legszomorúbb, hogy el is hiszik, hogy a legtöbben ilyenek és jó poénra fogják fel, hogy visszautasítjuk őket. Nyilván nekünk ez a műsor, ennyire gonoszak vagyunk MINDANNYIAN!


Ha valaki ilyen kommenteket kap, az észbe kaphatna és jobban megválogathatná, kit szólít le és akkor nem ő lesz a kis "nyomi".

2014. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
kérdező: nyugodtan mosolygj rá egy fiúra az utcán, ha tetszik! Ez egyértelmű jel, én odamennék hozzád :D és mi baj lehet abból, ha mosolygsz? :)
2014. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Korábban szólítgattam le lányokat, de ma már részegen se visz rá a lélek, hogy én leszólítsak egy lányt.

1. tényleg bunkók a lányok és csak kinevetik, porig alázzák a fiúkat vagy jobb esetben csak egy van barátom szöveggel elküldenek


2. ezekért a jellemre semmi, felszínes lányokért én nem fogok megalázkodni, olyan lány úgy sincs, amilyet én keresek, mind csak távolról nézve jó, a testük, alakjuk izgató, de közelebb nem szeretnék egyhez sem kerülni, veszzélyesek és gonoszak, önzőek, kegyetlenek

2014. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

utolsó, bocs, de ezt kikérem magamnak.:(


amúgy meg alap, h mindenki a szintjéhez közeledjen, én is mindig csak olyanok felé nyitok, akiről úgy érzem egy súlycsoport. csúnyán hangzik, meg lehet tagadni, de ez van.

2014. jún. 14. 16:03
 17/36 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy reagálok, ahogy a másik ember közeledik felém, ergo, ha bunkó vagyok, az a másiknak köszönhető.

A legdurvább az, hogy itt mindenki úgy állítja be a lányokat, mintha mind ilyenek lennének, hát nem lennék meglepődve, ha az ittlévők nem éppen a megfelelő módon közeledtek volna. Meggyőző szöveget nem kérek, mert nem tudtok.

Arról nem is beszélve, hogy amilyen sértődékenyek a mai fiúk és amennyire nincs méltóságuk, minden elutasítást bunkóságnak tartanak, mintha nekik alanyi jogon járna, hogy mindenki igent mondjon nekik.

2014. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

16:09


Adhatsz te 10 millió jelet is, ha egyszer a nőtársaid elvették a kedvünket a próbálkozástól, akkor elvették.

2014. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs kedvetek, akkor így járjatok, de akkor lehet befogni és csinálni mást is a rinyálás helyett, mert ezzel csak a férfitársaitokat égetitek.
2014. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

16.07

Nektek meg talán alanyi jogon jár azu, hogy bunkók lehettek és mindig nektek legyen igazatok?

2014. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!