Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudassam egy lánnyal,...

Hogyan tudassam egy lánnyal, hogy bejön nekem? 14/F

Figyelt kérdés
Odáig oké hogy elbeszélgetünk meg minden de csak így barátiasan. Hogyan tovább? Nincs ötletem mert amikor vele vagyok akkor nen jut eszembe semmi értelmes csak ilyen alap dumák. Miket mondjak? Pl dicsérjem meg többször hogy hogy néz ki stb? Érzelmes tanácsokat akarok köszi!

2014. jún. 10. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
figyelj:D ha én lennék a lány, annak örülnék, ha kettesben beszélgetnénk, megdícsérnéd valamimet (de ne túl sokszor mert az már nyomulás) aztán egyszercsak megcsókolod és vaaa :D
2014. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Legyél vele nagyon figyelmes,nyugodtan kezelheted hercegnőként,de ne túlzottan.Figyelj,nehogy túlságosan gyorsan közeledj.Lassan hódíts.Mosolyogj rá sokat,dícsérd a mosolyát,érdeklődj sokat felőle.De ezt mind ne vidd túlzásba.Legyél vele kedves,és kezeld másképp mint a többi lányt,érezze,hogy különleges számodra.
2014. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Néha a szavak helyett a cselekedetek többet mondanak el. Nézz mélyen a szemébe, ha csillog a szeme, az jó jel. Öleld meg, csak úgy. Az nagyon jól tud esni.
2016. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!