Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet hogy kicsit tudassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet hogy kicsit tudassam vele hogy nekem is bejön? Kezdésnek jó?

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyamtársam és elvileg minden jel arra utal hogy tetszem neki,oda ül mellém a padon barátnői közénk ülnek elakarja őket küldeni,mondja hogy most komolyan ide közénk ültök stb. stb.

Viszont ugyan abban a csoportban vagyunk matekból és németből is ezért holnap megkérem hogy írja le nekem a dolgokat amiket vettek a következő héten,mert sítáborba megyek az iskolával.

Gondoltam veszek neki Ausztriában valamit?

Tippek?Képeslap & Csoki elég lesz egyenlőre?

Ha egyáltalán leírná nekem :)


2013. jan. 14. 21:26
 1/3 A kérdező kommentje:
venni fognak a következő héten*
2013. jan. 14. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Vegyél neki valami apróságot.
2013. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csoki mindig nyerő :) Hajrá!
2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!