Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, hogy leszólításnál ezeket a témákat hozzam fel annak a 18 éves srácnak akivel egy suliba járok és nagyon bejön? 15/L

Figyelt kérdés

-érettségi (milyen rá készülni, stb.)

-a Fradiról (valahonnan megtudam h szereti) erről azt, hogy a bátyám is szereti őket, stb. (télleg szereti a bátyám =D)

Esetleg ha van még ötletetek akkor nyugotan írjátok le. =)


2010. nov. 19. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd már át a férfiak szerepét! Ha tetszel neki, majd odamegy ő. Legyen annyira tökös gyerek, hogy ha vonzódik hozzád, akkor leszólít. Ha pedig nem, akkor nem igazi férfi vagy pedig nem jössz be neki.
2010. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Bárhova bedughatod!"
2010. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Leszólítás? Szerintem bármiről beszélhetsz vele, az a lényeg, hogy hogyan/mivel szólítod le!
2010. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne te szólítsd le, ha tetszel neki, akkor lépni fog. Kár felkínálnod magad, a fiúk rögötn kiszúrják, ha egy lány odavan értük és általában ki is használják. Bár ha csak ez a célod, akkor hajrá.
2010. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
arra nem gondoltok, hogy pl a csávó még nem látta a csaj-t? vagy valami?:D mér mindig ezzel kell jönni hogy majd ő leszólit ha tetszel, mert ha nem akkor nemis férfi stb:D ti mindig csak a dolgok egyik oldalát nézitek..
2010. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

kedves elso valaszolo...honnet veszed te az ,hogy ,bar a csajnak tetszik a srac,ez nem biztos attol ,hogy ezt a masik is ugy erzi...


a kerdesre valaszolva csak annyit,hogy menny oda es simann kezz beszelni vele,ha nem ismered meg ,akkor pl kerdezd ezeket : ...vagyok,teged hogy hivnak? hova valosi vagy? van hobbid ,mi az? szereted a focit? ... ilyeneket


17 F

2010. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Hirtelen rosszul értelmeztem a kérdésed ezért 2 okfejtést írok le.

Ha első bezsélgetés szal akkro szólítod le, foci jó ötlet de ne azzal kezd rögtön h: "Helló szia Szandi vagyok, hallottam szereted a Fradit."

Ez a tipikus szopás neked. Sztem próbáld meg elsőnek a tudtára adni h régóta figyeled és jól néz ki, bejön neked stb stb stb, aztán amikor reagál onnan tudhatod hogy milyen témát hozz fel. Alul leírom h mit.( Viszont ha ő hoz fel egy témát érdeklődve hallgasd, de ha ilyen nagyon pasis téma akkor vágj fura pofákat.

Fradit hanyagold ha téged nem érdekel, pasik nem szeretnek a fociról beszélni csajokkal kivéve ha tényleg érdekli a foci a csajt ( ritka de megeshet), érettségiről ha még nem érettségizett nem tud sokmindent mondani neked habár ez a téma még érdekes is lehet ha intelligens gyerekről van szó, de ha fullbunkószétgyúrt állat akkor ezt is hanyagold. Kérdezgesd inkább róla, h van e hobbija, mit szeret csinálni, partyzni szokott e, bezsélgessetek tök semleges témákról, találjátok meg a közös hangot, egésznek ez a lényege. Minnél színesebbek legyenek a beszélgetések, ne ragadjatok le mondjuk egy témánál egy hétig mert az unalmas azt mi pasik nem szeretjük.

2010. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Adja tudtára, hogy régóta figyeli, jól néz ki???? Persze, hogy ki fogja használni a pasi! És meg is érdemli az ilyen. Miattatok vannak az egoista, bunkó férfiak, akik nem tisztelik a nőket, mert semmit nem kell tenniük egyesekért. Elhihetitek, hogy a férfiak bár ha nem is vallják be, de szeretnek hódítani, küzdeni. Nem baj! Titeket kihasználnak, ezzel csak én járok jól a későbbiekben!;)
2010. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!