Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy elvárás a pasik irányába,...

Nagy elvárás a pasik irányába, hogy lemerjenek egy nőt szólítani?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nagy elvárás. Mivel sosem tenném meg. Mármint az utcán, ismeretlen nőt. Nem is értem, hogy megy ez egyeseknek. Az csak külső vonzalom. Ez kevés szerintem.


23/F

2014. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

de, kedves utolsó, abszolút igazad van ebben, amit írsz :)

én sem hiszek a nagy szomorúságban, a sors iróniája, hogy a legutóbbi nagyon összetört, dehát van ilyen :)

nem azért adtam neki meg a számomat, hogy később lehessen vele valami, hanem azért, mert már tényleg nagyon vicces szituáció volt, mindketten nevettünk, és a lazasága meg ez a játékos, magát nem túl komolyan vevő hozzáállása meggyőzött arról, hogy végülis ebből mi baj lehet? ha ettől boldogabb lesz :D :)

(de őszinte voltam vele, nem áltattam és nem mentem bele egy olyan kapcsolatba, ami a "felejtésről" szólt volna, ezt viszont még mindig nem bánom. :))

2014. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
7 és 12 vagyok, és 9-esnek ment az üzenet (akkor még ő volt az utolsó) :)
2014. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#10 váalsz:


Tanúja voltam, hogy egyik haverom odament egy aranyos leányzóhoz a megállóban tök hétköznapi témával, hogy: Nem-e ment el már a XY busz?

A csaj szépen válaszolt is neki, de mikor haver kezdett finoman rákérdezni, hogy nincs-e kedve találkozni valamikor, akkor a csaj lekevert neki két olyan bü*ös pofon, hogy még megtántorodott! Hogy hogy is képzeli ezt, hogy őt leszólítja ismerkedésre egy ilyen srác!


Szóval kész életveszély a dolog! inkább kihagyom! :(

2014. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Hát bizony ez az, sajnos tényleg nem lehet tudni mi kerekedik ki belőle.

Ezer oka lehet a visszautasításnak, meglévő kapcsolatban van a lány, leszbikus, vagy szimplán nem vagy az esete.

Olyan ez mint az orosz rulett, csak ez magyar rulett. :D


Telefonszámos lánynak üzenem: nem muszáj pont a kiheverési időszakban beleugrani egy új kapcsolatba a sráccal, csak megmondod hogy kell egy kis idő, ő megérti és ha túl vagy rajta, akkor bele lehet kezdeni tiszta lappal. Mondhatni elrakod talonba. :D

2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

10-es...

ennek ellenére még mindig úgy tűnik, a nők a válogatósak, nemde? és ez ellen nem is nagyon van mit tenni. :D :)

ugyanúgy érvényes a férfiakra is, hogy sokszor túl nagyok az elvárásaik...


a pofonos sztorihoz: nem tudom mi lehetett ezzel a lánnyal, ha a barátod normálisan szólt hozzá, akkor meg főleg... hidd el, a legtöbb, valamennyire is normális lány nem csinál ilyet. ez kb. idegbeteg emberekre jellemző.

de egyébként azt a lányt is meg tudom érteni, akit a legtöbb férfi tipikusan szépnek tart, és naponta minimum 10-es szólítják le,fantáziátlan szöveggel, és EGYBŐL azzal, hogy nem-e lenne kedve találkozni... semmi szellemesség, semmi lazaság, semmi TÉMA, amiről elkezdene beszélni vele... csak egyből ez, hogy "velem, gyere, velem, elmegyünk valahová". szerintetek, ha titeket napjában számtalanszor ilyen benyomások érnének, nem utasítanátok már el kapásból ezeket az arcokat? hát de. az egy más kérdés, hogy ezt finoman is lehet, hogy ne sértsünk meg mást. (és nem is szabad magára vennie a másiknak, emrt tényleg sok mindenen múlik ez. inkább az őszinteséget kéne díjazni.)

persze lehet, hogy ez már tényleg túl sok, elvárni egy másik embertől, hogy valami ürügyet legalább találjon, és ne csak egyből azzal jöjjön, hogy akar tőled valamit :/ biztos bennem van a hiba, meg a sok nőben, aki már unja a fantáziátlan kérdéseket/közeledéseket.

2014. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Eléggé visszahúzódó lány vagyok a biztos ismerős körömön kívül, ennek ellenére egyszer elkezdtem szemezni egy sráccal egy buszon (amit elég sármosan viszonzott) és vártam, hogy beérjünk a végállomásra, hogy ott majd odamegyek hozzá. Megállt a busz, kinyiltak az ajtók az illető meg kiugrott rajta és szlalomozva elfutott a megállóból. Hogy ez mi volt a mai napig nem értem, de jót nevettem rajta. :D
2014. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen!

Pontosan azért,amit a 6-os leírt.

2014. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#16 - Elhiheted, nem úgy ment oda, hogy:


"Gyere velünk! Tele verünk!"

2014. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19, én elhiszem, én csak az értelmét próbáltam visszaadni annak, amit ez a kérdés jelent, h "nincs-e kedved találkozni" = "gyere el velem vhová".

ez az, ami baromi unalmas lehet már egy idő után, főleg, ha tényleg egy vadidegenen jön oda rögtön ezzel. ha már legalább valamit megjegyez a lányon, látszik rajta h milyen zenét szeret, vagy BÁRMI, amiben közös dolgokat lehet találni, máris jobb benyomást kelt, nem? és máris nem annyira idegen, ha azt kérdezi az illető: jé, te is erre a (program)-ra jössz? te is ide jársz? te is szereted ezt az együttest? stb.

tényleg bármi jobb mint a sablonszöveg.

de a sztoridban nem kételkedem, sajnos vannak ilyen lányok is. én azt mondom, vannak normálisak is bőven, csak TI nem biztos, hogy jó helyen keresgéltek.

én pl. soha nem ütnék meg senkit ezért. ha megcsalásról, akármilyen konfliktusról is lenne szó, nem ütnék meg férfit, és nőként sem nőt, akármivel is szólhat be.

egy idegentől meg főleg durva. ezért is mondom h szerintem idegbeteg volt, vagy valami más baja lehetett, és szegény barátodon töltötte ki a mérgét.

elég szégyen, amit csinált, hidd el.

de ez a te/ti kedveteket ne vegye el :)

2014. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!