Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok/fiúk,...

Vannak olyan lányok/fiúk, akiknek abszurd mindegy a kinézet ha belülről egy "álom" pasiról/nőröl van szó?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ha van is ,nagyon kevés.S a korosztály is erősen idősebb mint a 17-25.

Azonban kiváncsi vagyok a válaszokra.


19/F



2014. ápr. 16. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szégyenkezve vallom be, de én nem vagyok ilyen. Felszínes vagyok, nekem nagyban számít a külső:( 24/f
2014. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha van is akkor sincs :D de tényleg ilyen csak a mesékben létezik akárki akármit mond ha külsőre nem tetszel neki akkor ugyis talál kifogást a belsődben... ha meg külsőre bejövős akkor meg elfogadja a bennső 1-2 problémát is
2014. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
hogyan lehet belülről álom? egészséges tüdő, szív, máj, vese? vagy hogyan gondolod?
2014. ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, de van olyan, akiknek abszolúte eltért az ízlésük az átlagtól.
2014. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Számomra igen. Annyit bántottak már engem felszínes dolgok miatt, hogy engem már nem érdekelnek ezek más emberekben, és nem vagyok előítéletes. De én is az voltam egyszer. Szóval, igen. Van ilyen. :) 17/f
2014. ápr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi az hogy abszurd mindegy? Minek használsz olyan szavakat, amiről nem tudod, hogy mit jelent? Nem szégyen a műveletlenség, de az álműveltség az igen...
2014. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Személyiségére gondoltam.

Álom: Az a kivételes belső személyiséggel rendelkező egyén,aki maximálisan túlteljesíti azt amivel megelégednél személyiség terén. (belső egy aféle szinoníma :) )

A válaszokat köszönöm ,várom a többit. (zöld kéz megy)

2014. ápr. 16. 15:48
 8/13 A kérdező kommentje:

Saját nyelvjárásom,nem imponálni akarok hogy a műveltségem csillogtassam.

A válasz érdekell,nem a magyar óra oktatás... :)

2014. ápr. 16. 15:51
 9/13 A kérdező kommentje:

na basszus...szöszi vagyok :D

Abszolút akart az tényleg lenni...

hamarabb pötyögök,és engedem szabadra a dühöm,mint hogy gondolkodnék.

Elnézést érte ,jah és mégis köszi a magyar órát...

2014. ápr. 16. 15:54
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

Összejöttem egy lánnyal, aki nem tetszett olyan kiemelkedően, viszont a személyisége és az intellektusa nagyon bejött. Hát pechem volt, mert jól megcsalt... többek közt ezért gondolom, hogy attól hogy valaki nagyon szép, lehet hogy hülye is hozzá, de attól, hogy valaki nem annyira szép, még nem biztos hogy álomnő/pasi.

Nem tudom azt mondani, hogy nekem abszolút mindegy a kinézet. De van egy vak barátom, akinek igen (nem vicc).

Mondjuk úgy, hogy onnantól kezdve, hogy egy lány tetszik, foglalkozhatunk a személyiségével is :)

2014. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!