Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti összejönnétek egy volt (!...

Ti összejönnétek egy volt (! ) drogos lánnyal?

Figyelt kérdés

19 éves és két éve még nagyon keményen drogozott.

Az anyukája öngyilkos lett amikor 13 volt, Ő találta meg. Az apja alkoholista, így a mamája nevelte, de Ő 2011be elhunyt. Az apjával lakott, de mindig a haverjaival volt és drogozni kezdett. Csak egy évig csinálta, mert egy házi buliba meghalt két haverja és valahogy leállt.

Komolyan nagyra becsülöm őt, mert ennyi csapást nagyon nehéz elviselni. 4 olyan ember halt meg körülötte akiket szeretett és nagyon fiatalon kellett ezt átélnie.

Most épp normálisan él, még mindig az alkoholista apjával, de dolgozik és nem jár bulizni. Az elmúlt két évben egyáltalán nem drogozott és inni se szokott.

Még a drogos korszakába ismertem meg, akkor is nagyon tetszett, de az élete amit élt az nem. Most normális és én is tetszek neki, lehetne köztünk valami csak félek, hogy valahol a lelke mélyén most is "labilis". Nem tudom mennyire lenne jó ötlet összejönnünk.


2014. jún. 3. 14:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
ha tetszik neked és te is tetszel neki akkor rajta. mindenki megérdemel egy esélyt, s nem a múltja alapján kéne megítélni az embert. gondolj arra, hogy kell neki egy biztos pont az életében, ami egy szerető társ lehet, s ez már önmagában nagy segítség.
2014. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!