Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti összejönnétek egy volt (!...

Ti összejönnétek egy volt (! ) drogos lánnyal?

Figyelt kérdés

19 éves és két éve még nagyon keményen drogozott.

Az anyukája öngyilkos lett amikor 13 volt, Ő találta meg. Az apja alkoholista, így a mamája nevelte, de Ő 2011be elhunyt. Az apjával lakott, de mindig a haverjaival volt és drogozni kezdett. Csak egy évig csinálta, mert egy házi buliba meghalt két haverja és valahogy leállt.

Komolyan nagyra becsülöm őt, mert ennyi csapást nagyon nehéz elviselni. 4 olyan ember halt meg körülötte akiket szeretett és nagyon fiatalon kellett ezt átélnie.

Most épp normálisan él, még mindig az alkoholista apjával, de dolgozik és nem jár bulizni. Az elmúlt két évben egyáltalán nem drogozott és inni se szokott.

Még a drogos korszakába ismertem meg, akkor is nagyon tetszett, de az élete amit élt az nem. Most normális és én is tetszek neki, lehetne köztünk valami csak félek, hogy valahol a lelke mélyén most is "labilis". Nem tudom mennyire lenne jó ötlet összejönnünk.


2014. jún. 3. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem!soha...sajnálom, ha ez előítéletesen hangzik :(
2014. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg.
2014. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hát nehéz feladat ha összejössz vele, de csak akkor vállalkozz rá ha tényleg szereted és mindenben támogatod és segíted ami nem lesz egyszerű
2014. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha szeretném a személyiségét, akkor össze. Viszont ha a törődésem és igyekvésem ellenére újrakezdené, akkor szakítanék vele.
2014. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha tanult a dologból és ennyi ideje tiszta,akkor az már jó.

Hogy összejönnék-e.. Nem tudom. Ha igazán érdekel,és okés akkor lehet adnék egy esélyt.

2014. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha téll olyan a személye, akkor megpróbálnám vele.

Elég nagy kihívás volt leküzdenie + elfogadnia a sok csapást. Erős jellemre vall, hogy nem lett rosszabb, sőt, még vissza is tudott fordulni.

Az egyetlen kérdés, hogy a személye tényleg vonz-e. Mert a múltja ilyen szempontból engem már nem érdekelne, nem írnám le miatta.

2014. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, én egyáltalán nem ítélném el ezekért.
2014. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem igen, bár már volt dolgom drogossal és csak szenvedés ment.
2014. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugodtan én 10 évig drogoztam 7 éve tiszta vagyok megérdemel 1 esélyt tőled
2014. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A mostani énjét imádom!

Lehet rá bármikor számítani, mindenkivel próbál kedves lenni, segíteni mindenkinek.

Nagyon szorgalmas. Sokat dolgozik és mellette tanul is esti gimibe. Vicces, jó társaság, vannak rossz napjai, de olyankor se hagyja, hogy előjöjjön rajta a depresszió.

De valamiért félek, hogy az elnyomott fájdalmai egyszer nagyon durván kifognak rajta tőrni.

Miután meghalt a két gyerek abba a buli teljesen megváltozott. Ami szerintem ritka, mert szelídebb lett.

2014. jún. 3. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!