Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy drogos pasival? :/

Figyelt kérdés
18/F
2011. márc. 22. 21:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
NEM! (mivel már volt egy ilyen eset)
2011. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
6%
engem is érdekelne. én is az vagyok XD
2011. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem befolyásolna a döntésben az, hogy drogozik-e vagy nem, az viszont igen, hogy hogy viselkedik velem, a drog hatása alatt is. Szóval ha minden állapotában normális, akkor nem akadály, bár azért nem örvendeznék, amikor kiderül a turpisság :)
2011. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Soha, semmilyen körülmények közt. A cigaretta a legdurvább dolog, amit el tudok viselni. A fű és az ennél durvább dolgokért abban a pillanatban hátat fordítanék a srácnak. Találok magamnak drogosoknál jobb partnert.

20/l

2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
22:09 na egy nyitott gondolkodású ember. ritkaság vagy.
2011. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
hát jolvan nekem sose lesz barátnöm:D
2011. márc. 22. 22:25
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Ritkaság hát. Egy olyan nő, akinek csak egy csöpp kis esze van nem akar olyan pasival kezdeni, aki drogokra költi a pénzét.

A fű rendszeres fogyasztásnál egyszerűen lebutítja az embert. Láttam már erre nem túl szép példákat a környezetemben. Durvább drogokról nem is beszélve. Ha a srác csak kipróbálta a füves cigit vagy sütit, de nem rendszeres használója a drognak, akkor nincs gond. De aki szenvedélybeteggé válik (márpedig, ha azt a szót használjuk, hogy drogos, akkor feltételezem, hogy a srác már rászokott az ilyen anyagokra, és nem 1-2 kíváncsi próbáról van szó), az egy idő után nem tudja kontrollálni magát. Ha elvonási tünetei rendelkeznek BÁRKINEK nekimegy, akinek csak tud. Jobb esetben csak magába fordul, és szenved. Arról nem is beszélve, hogy bármit megtesz a kis adagjáért.

Persze, ha összejössz vele és még csak mondjuk fél éve drogozik havi rendszerességgel, akkor ezt még nem érzed. De mivel én alapvetően komoly kapcsolatot tervezek azzal, akivel összejövök, soha nem jönnék össze függőkkel. Nem okozok magamnak felesleges nehézségeket az életben.

2011. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
vagy egy drogos csajjal fogsz összejönni vagy szerencsés leszel akinek kedvéért le fogsz szokni. Vannak ilyen esetek :)
2011. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
jó hát a fűtöl nem leszel függő volt hogy 2 hónapig nem szívtam és nem is kívántam
2011. márc. 22. 22:29
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


Ne ítélkezz, nem tudod a körülményeket, az okokat, nem ismered a kérdezőt. Nem mindenki válik erőszakossá drog hatására, főleg ha csak fűről beszélünk. lásd. hippik... A fű egy gyógynövény, bár én nem vagyok használója, több hasznos hatását tudnám felsorolni, mint károsat. Nem kell mindent elhinni a médiának... A keményebb drogokról nem nyilatkozok, de mindenki saját maga dönti el, milyen utat választ, nem biztos, hogy az a helyes, ami a fejünkbe van verve. Lesz barátnőd kedves kérdező, csak ügyesen kell játszani. 21/L

2011. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!