Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy drogos pasival? :/

Figyelt kérdés
18/F
2011. márc. 22. 21:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen mennyiségben, milyen gyakorisággal és mennyi ideig szívtad. No meg alapvető genetikán is múlik, hogy ki mennyire képes ellenállni a függőségnek. Kísérletezni lehet, a te életed, ha jól esik egészségedre. Én személy szerint az összes drogot legalizálnám, had pusztuljon bele az, aki akar. Aki meg túléli az túléli =)

Egyébként meg jól mondta egy korábbi válaszoló, vagy egy drogos csajjal jössz össze, vagy leteszed a drogot (azt nem mondom, hogy a lányért, mert ha nem magad miatt akarod letenni úgyis visszaszoksz majd rá). Persze, olyan lehetőség is van, hogy találsz nem drogozó csajt, aki nem is kéri, hogy leszokj róla, de idővel elkezdi zavarni, hisztérika lesz, kiborul, és szétmentek, vagy még a hiszti előtt megelégeli a dolgot, és kirak.

2011. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

22:36 Van egy olyan mondás, hogy kis mennyiségben orvosság, nagy mennyiségben méreg. Ez sok mindennel így van. A fű maga a legkisebb gond, én ki is emeltem, hogy azzal van baj, ha valaki rászokik, ami nem is mindig maga a fű hibája, hanem adalékanyagok miatt is könnyen előfordulhat. Ma pedig már mindent szennyeznek mindenféle szintetikus szarral, és azt szívják magukba. Én nem kísérleteznék ilyesmivel, így is elég sok ocsmányság jut a szervezetembe enélkül is.

A drogokkal kapcsolatban hajthatatlan vagyok és igen, elég kemény előítéleteim vannak, de ez én vagyok, ez tény és való. És nem emberként vetem meg a füveseket, hanem párként. Nem tudnám tolerálni, ha párom 2-3 naponta elszívná az agyát. Barátoktól/haveroktól nem érdekel, amíg nem látom, hogy kára lenne belőle.

Egyébként kémiát tanulok az egyik fő érdekeltségem pedig a drogok és hatásaik =) Szóval nem a média mondatja velem azt, amiket mondok.

2011. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
és sok kerelő csajt ismertem. össze is jöttek volna velem. úgyhogy neked is van esélyed.
2011. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hát a maximumom egy nap 6 cigi:D
2011. márc. 22. 23:35
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
soha nem jönnék össze drogossal.mivel már volt drogos pasim és semmi jó nem sült ki a dologből.ráadásul nekem van egy gyerekem,és így meg pláne nem kellene drogos ember a gyerekem mellé.
2011. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:36"


Hát, ha több hasznos hatását tudnád felsorolni, mint károsat, akkor még kicsit tájékozódnod kéne a témában.

Hidd el, nem vitamin. Ráadásul agressziót is kiválthat az emberből. Sajnos ezek a dolgok nem jó irányban módosítják az elmét, a fájdalomcsillapító hatásához pedig annyit fűznék hozzá, hogy végső stádiumban levő rákos betegeknek írják föl.

2011. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ja hát a fű... az még belefér sokaknál. azt hittem a porra meg egyebekre gondolsz.
2011. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"agressziót is kiválthat az emberből Sajnos ezek a dolgok nem jó irányban módosítják az elmét"


szerintem neked fogalmad sincs hogy miről beszélsz

2011. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
én a fűnek csak 1 káros hatását tudom. a börtönt.
2011. márc. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:52"


Nem szeretnék belemenni itt semmiféle vitába.

Mielőtt ilyen kijelentéseket tennél, művelődj, nézz utána dolgoknak. Ha olyan biológiai és kémiai alapismeretekre tennél szert, amelyek tudása elengedhetetlen lenne a témához, nem mondanál ilyeneket.

2011. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!