Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti összejönnétek egy volt (!...

Ti összejönnétek egy volt (! ) drogos lánnyal?

Figyelt kérdés

19 éves és két éve még nagyon keményen drogozott.

Az anyukája öngyilkos lett amikor 13 volt, Ő találta meg. Az apja alkoholista, így a mamája nevelte, de Ő 2011be elhunyt. Az apjával lakott, de mindig a haverjaival volt és drogozni kezdett. Csak egy évig csinálta, mert egy házi buliba meghalt két haverja és valahogy leállt.

Komolyan nagyra becsülöm őt, mert ennyi csapást nagyon nehéz elviselni. 4 olyan ember halt meg körülötte akiket szeretett és nagyon fiatalon kellett ezt átélnie.

Most épp normálisan él, még mindig az alkoholista apjával, de dolgozik és nem jár bulizni. Az elmúlt két évben egyáltalán nem drogozott és inni se szokott.

Még a drogos korszakába ismertem meg, akkor is nagyon tetszett, de az élete amit élt az nem. Most normális és én is tetszek neki, lehetne köztünk valami csak félek, hogy valahol a lelke mélyén most is "labilis". Nem tudom mennyire lenne jó ötlet összejönnünk.


2014. jún. 3. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Őszinte leszek. Én csak akkor jönnék vele össze, és kezdenék vele komoly (vagy akár csak egy éjszakás) kapcsolatba, ha előtte csináltat egy AIDS tesztet. Nem tudom, hogy milyen drogokat fogyasztott, és hogy milyen hatással volt rá (kiütötte magát, stb), szóval én biztosra mennék. Lehet akármilyen kedves most, de ha megfertőződött, biztos nem szeretnék vele lenni, féltve magamat, és a következő éveimet.
2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Te érdemesnek látod rá. Mert ha igen vágj bele. Amennyiben sikerül támaszt nyújtanod neki és csökken rajta a nyomás jobbá vállhat. Lehet hogy a végén nem maradtok együtt, de legalább tettél érte, hogy jól érezze magát és erősebben álljon ellen a káros szenvedélyeknek.

Igaz kívűlállóként nem lát bele az ember úgy. De én úgy érzem foglalkoznék vele.

2014. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha tetszene a lány és csak ezen "múlna" akkor igen mert én nem ítélem el a múltjáért.


Persze ilyen jellegűen sok lány egy olyan sráccal sem jönne össze akinek tele van az alkarja vágásokkal attól még hogy nem ismerik a múltját, mert ha megismernék is csak elítélnék ok nélkül sokan, ugyan ez igaz sajnos a drogosokra is, elég erős ellenszenvet vált ki az emberekből -sokszor fölöslegesen hisz nem is ártottak nekik az "áldozatok"-.

2014. jún. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak ha tényleg imádod!!!! teljesen komolyan mondom!!!!! még egy csalódás már tuti, hogy sok lenne neki!
2014. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Én is cuccoztam régen (2 éve vagyok totál tiszta)... Jelenleg boldog párkapcsolatban élek, nyoma sincs annak, hogy régen milyen voltam, miket csináltam.


Szerintem mindig azon múlik ez a drog-kérdés, hogy az illetékes hogy van, hogy gondolkozik, mit akar. Ha "néha kicsit" csinálná, és egyéb kifogások vannak, akkor felejtős. Ha viszont távolról kerül, nem érdekli, nem ért egyet a múltjával, akkor add meg neki az esélyt.

2014. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
siman igen
2014. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ilyen élete volt és drogozott? Valahogy nem tudom elítélni...
2014. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Simán! De ha újrakezdené, azonnal (MONDOM AZONNAL!) dobd.
2014. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Összejönnék vele, mindenki csinált már hülyeséget, tanult belőle és ez a lényeg. Azért ezt ne úgy képzeld el, hogy éjjel-nappal a cucc körül forognak a gondolatai, maximum vészterhesebb időszakban előjöhet, mert már átszakadt egyfajta gátlás, de ennyi, akkor se esik vissza és lesz fullnarkós. Én is sok embert ismerek, akik keményen cuccoltak, és elég könnyen úgymond kijöttek belőle, és ennyi. Nem kell nagyra venni, és kész.
2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!