Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi lenne a véleményetek...

Nektek mi lenne a véleményetek egy ilyen 25 éves pasiról? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
25 éves létére még mindig az anyjával élne, falun, se lakás, se kocsi, de még franciaágya sincs, a gyerekkori ágya van meg, de az is bolhás. 60-as évekbeli bútorok mindenhol. Pedig jól keres, havi 200 nettó megvan, még sincs benne "igény" a jobbra. Elvan a retekben. Ti összejönnétek ilyen pasival?
2014. jún. 1. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Smucignak tűnik nekem... ez nem tetszik. A kölykeivel is így fog bánni?
2014. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem
2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fúj soha, undorító az ilyen.
2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 hete ismerkedtünk meg, teljesen normális férfinak tünt. Aztán hazavitt bemutatni... ketten nyomorogtunk a 120 cm széles ágyon, 1 takaróval. Reggelre összemarva ébredtem a bolhák miatt. Őt nem zavarta mert őt nem csípik.... Nagyon kiábrándultam...
2014. jún. 1. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy valóban smucig, vagy pedig tele van adóssággal.

Én azt mondom: MENEKÜLJ.

2014. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az egyetlen rossz a leírás alapján, h bolhás az ágya.

Vagyis ezek szerint higiénia téren igénytelen.

A többi meg amit írtál normális dolgok.


Kit érdekelnek, h régiek a bútorok? És mi van akk ha falunk él? semmi, ja hát amúgy neked van lakásod? mert a pasitól elvárnád...

És ha a szülőjével és, mi van abban? Lehet h beteg, segítenie kell neki, és emiatt praktikusabb ha nem költözik el. Vagy csak szimplán nem akar milliós hitelt felvenni h lehessen saját háza. És kit érdekel ha a szülői házban lakik? Ezek mellékes dolgok.

Lehet h van benne igény a jobbra, de ő a jobbat nem pénzben méri talán, nem úgy mint te.

Miért kell ítélkezni? Beszélgess vele, kérdezd meg tőle ezeket is. Ja nem, azt nem mered, ezért írod ki ide.

Minek franciaágy? Egy normál ágy is ágy.

Mellesleg mi van akkor ha nincs se kocsi, se jogsi? Uncsitesómnak van, de mivel nem szeret vezetni így nem is veszi hasznát. Szóval lehet h csak nem szeret vezetni ő sem, vagy csak simán tisztába van vele mennyi idiótának adnak a kezébe jogsit és engedik ki az utakra így legálisan a közlekedni nem tudókat.


Mindenre lehet ésszerű magyarázat. Kivéve az előítéletességre. És a higiénia mellőzésére. Az alap dolog kell(ene) hogy legyen.

2014. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"ketten nyomorogtunk a 120 cm széles ágyon"

a 120 centis ágy az a normál kétszemélyes, ha nem tudnád

2014. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak furcsa hogy azzal büszkélkedik hogy mennyi pénz van a bankkártyáján, az otthonában meg olyan bútorok vannak amiket már csak a szentlélek tart egyben. Na nem mintha a pénze érdekelne.
2014. jún. 1. 20:30
 9/12 A kérdező kommentje:
De szerintem még egy munkanélküliben is van annyi hogy tisztán tartja a környezetét ahol él /alszik.
2014. jún. 1. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:

hazavitt bemutatni, reggelre meg bolhákkal ébredtél.

bemutatni vitt haza, de ottalvás is volt.

akkor miről beszélünk, már összejöttél vele?!

2014. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!