Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon vágyik egy kapcsolatra de fél ismerkedni. Ritkán ha tetszik neki valaki nem mer neki köszönni sem pedig megszólítani. Viszont nagyon magasak az elvárásai. Külsőre és belsőre is tökéletesnek kell lenni a fiúnak akivel együtt tudna lenni. Próbáltam neki segíteni mert nagyon nem érzi így jól magát be akartam mutatni pár barátomnak akik szinglik. Csak képet mutattam róluk de mindegyiket ránézésre elutasította. Mi lehet az oka annak hogy olyan srácra vár aki külsőre feltűnően hibátlan tökéletes és belsőre is ugyan ilyen?

2014. máj. 18. 17:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
igen vicces vagy .. nem oltogatsz de azért "kisliba" az én logikámmal semmi baj a te felfogásod selejtes... ha már nekem pattogsz akkor lécci ugass be mindenkinek GyIK-en hogy miért tesz fel kérdéseket .. hidd el hogy nem mindenki más a hülye hanem veled van a baj .. na puszi
2014. máj. 18. 18:24
 22/24 anonim ***** válasza:
Na látod kérdező, itt az élő példa, hogy miért nem akarunk párkapcsolatot bárkivel. Te akarnál egy olyan emberrel, mint aki itt oltogat? Én tuti nem... és ha tudnád, hányan vannak ilyenek!
2014. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
nem rólam volt szó hanem a legjobb barátnőmről.. és én sem oltogatok mindenkit de nem hagyom magam .. ilyen vagyok
2014. máj. 18. 19:25
 24/24 anonim ***** válasza:

az idő majd ráébreszti mit kell tennie. előbb tényleg ismerkedjen és oldja fel a gátlásait.

szerintem azért ilyen, mert a tökéleteset akarja, és nem jött rá, hogy olyan nincs. amíg ebben hisz az lenne logikátlan, ha összejönne akárkivel.


Fejlemény azóta?

2014. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!