Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon vágyik egy kapcsolatra de fél ismerkedni. Ritkán ha tetszik neki valaki nem mer neki köszönni sem pedig megszólítani. Viszont nagyon magasak az elvárásai. Külsőre és belsőre is tökéletesnek kell lenni a fiúnak akivel együtt tudna lenni. Próbáltam neki segíteni mert nagyon nem érzi így jól magát be akartam mutatni pár barátomnak akik szinglik. Csak képet mutattam róluk de mindegyiket ránézésre elutasította. Mi lehet az oka annak hogy olyan srácra vár aki külsőre feltűnően hibátlan tökéletes és belsőre is ugyan ilyen?

2014. máj. 18. 17:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

9-es.

Neked is boldog életet kívánok :)

Remélem találsz olyat, aki elviseli ezt a fröcsögő, szélsőséges stílusodat.

2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
szerintem egy kapcsolat arról szól hogy elfogadjuk a másik hibáit mert olyan hogy "tökéletes ember" nem létezik szóval egyet értek a 8. válaszolóval
2014. máj. 18. 18:02
 13/24 anonim ***** válasza:
ha olyan jó barátnők vagytok, miért nem személyesen NEKI teszed fel ezt a kérdést???
2014. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
köszönöm 13. válaszoló ezzel megoldottad a dolgokat. ne nézz már ennyire hülyének szerinted nem próbáltam ?? :)
2014. máj. 18. 18:07
 15/24 anonim ***** válasza:

Az alacsony önértékelés fura dolgokra képes. Vagy azt gondolom magamról, hogy én nem vagyok elég jó, vagy úgy tudok talmi önértékelésre szert tenni, hogy másokat értékelek le, és azt gondolom, hogy nekem senki nem elég jó.

Előbbi esetben megalázó kapcsolatokba megyünk bele, utóbbi esetben meg semmilyenbe.

Egyenrangú kapcsolatokra csak egészséges önértékelésű emberek képesek. És ez sem jelenti azt, hogy onnantól kezdve bárki jó, hanem nagyon is megvannak a konkrét igényeink, hogy milyen partnerre vágyunk, kompromisszumok nélkül, de képessé válunk elfogadni mások "tökéletlenségét", bizonyos keretek között.

Önértékelést azonban nem adnak a boltban, nem lehet webáruházból rendelni, és attól pláne nem lesz, hogy mások (a környezetünk) elvárja, hogy legyen.

2014. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
*elvárják
2014. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
értem, és te miért nézel minket hülyének? nem ismerjük a barátnődet, nekünk sincs róla fogalmunk.
2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
gondoltam vannak olyan emberek akik hasonló helyzetben vannak. leírhatják a véleményüket és nem csak ezek az emberek hanem mások is. ha nem akarsz ezzel foglalkozni ne próbálj engem oltogatni mert szerintem semmi rosszat nem tettem azzal hogy feltettem ezt a kérdést :)
2014. máj. 18. 18:16
 19/24 anonim ***** válasza:
15-ös válaszoló bölcs ember.
2014. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

nem oltogatlak kisliba, csak nem értem a logikádat. ja, nyilván akinek ilyen igényei vannak, az még itt fog neked tanácsot adni, hogy neki miért...

na pá.

2014. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!