Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Miért ilyen nagyok az elvárásai?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm nagyon vágyik egy kapcsolatra de fél ismerkedni. Ritkán ha tetszik neki valaki nem mer neki köszönni sem pedig megszólítani. Viszont nagyon magasak az elvárásai. Külsőre és belsőre is tökéletesnek kell lenni a fiúnak akivel együtt tudna lenni. Próbáltam neki segíteni mert nagyon nem érzi így jól magát be akartam mutatni pár barátomnak akik szinglik. Csak képet mutattam róluk de mindegyiket ránézésre elutasította. Mi lehet az oka annak hogy olyan srácra vár aki külsőre feltűnően hibátlan tökéletes és belsőre is ugyan ilyen?

2014. máj. 18. 17:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert gyenge a személyisége, és olyat keres, akire támaszkodni lehet, nem pedig társat. Fejben vannak a bajok.
2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Sulek Péter ***** válasza:
50%
túl nagyok az elvárásai. vannak ilyenek vagy lejjebb ad belőle vagy egyedül marad sajnos más megoldást nem nagyon tudok elképzelni
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
esetleg a barátnőd is tökéletesnek hiszi magát? van rá oka?
2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

Úristen,nagyon egy cipőben járunk! Az én barátnőm is teljesen ezt csinálja :(

Egyébként nem tudom...

Lehet magának akar ezzel jobban megfelelni,hogy helyes és intelligens fiú van mellette..

2014. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Nincs tisztában a saját elvárásaival sem, de ami ennél rosszabb, az az hogy meg akar felelni valamilyen szerinte létező elvárásnak. Szeretné ha a csaj ismerősei írígykednének rá. Nem lennék a pasija még akkor sem, ha tökéletesen néznék ki.
2014. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

van benne valami amiket most itt írtatok.

3. válaszoló: nem tartja magát tökéletesnek inkább sokszor alul értékeli magát

4. válaszoló: az intelligens az csak az egyik szempont

2014. máj. 18. 17:49
 7/24 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet néz, a valóságban mindenkinek van egy rakás hibája
2014. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Épp ez az, a saját hibáit úgy próbálja kompenzálni, hogy olyat mutat fel társnak, aki tökéletes. "Látjátok, nekem összejött, ergo nem vagyok annyira szaralak"


Senki sem tökéletes, szóval sok sikert a megtalálásához.

Egy kapcsolat pont erről kéne hogy szóljon, minden jóval és hibával együtt kell elfogadni a másikat. Olyan nem létezik, akinek nincs hibája.

2014. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
igaz, inkább adja le az igényeit és jöjjön össze egy olyan emberrel, akit nem szeret, nem tisztel, nem jön be neki, csak azért mert ti nem kaptatok jobbat és inkább megalkusztok, mint egyedül várjatok arra akire megéri. jogos.
2014. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
TÚL SOKAT KÉPZEL MAGÁRÓL (amm is mindenkinek más a tökéletes)
2014. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!