Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok akik nem csak azért hajtanak egy csajra, hogy megdugják, akik nem csak a külsőt nézik hanem fontosak a belső értékek is, akik csak tényleg akkor jönnek össze valakivel ha szeretik is, akik tudnak udvarolni és figyelnek a másikra? Hol vannak az ilyen értékes férfiak?
2014. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
a mai világban nem udvarolnak főleg nem a tinik, kerek perec megmondják, hogy járni akarnak
2014. máj. 15. 22:55
 42/51 anonim ***** válasza:
Jó, akkor szakmámhoz híven újrafogalmazom. Az általad meghatározott intervallumban átlagosan hány, biológiailag kizárólag hímnemű egyén adja tudtodra azt, vagy bármilyen más ráutaló magatartással hozzád, vagy nem hozzád címzetten mutatja ki, hogy veled bármiféle, legalább az általában szokásos minimális szexuális töltéssel kapcsolatba lépne? A kapcsolat itt bármiféle emberek közötti viszonyt jelenti. :D (kicsit késő van, sok volt a polgári jog).
2014. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

na tényleg este van 2x elolvastam mire értelmeztem X'D


én mindig őszinte vagyok és mikor észreveszem, hogy túl kedves a srác és látom, hogy akar valamit de tudom, hogy csak szexet akkor én mindig megmondom nekik, hogy nem kell engem átvágni meg szép szavakkal elkábítani ha nem is gondolja komolyan, mondja meg hogy mit szeretne és hát ilyenkor általában rájönnek, hogy hiába 19 vagyok hülye még nem vagyok és azért letudom szűrni, hogy valaki miért közeledik felém. sajnos ilyenkor mindig bebizonyosodik ami t gondolok, hogy csak szexet akarnak a 98% csak erre megy most meg, hogy együl vagyok érdekes módon megtalálnak az ilyenek sőt most a napokban egy 30as csávó próbált elszédíteni csak azt nem tudta, hogy engem nem könnyű megszerezi jól hopponmaradt jót nevettem rajta mert ahogy próbált rábeszélni az csúcs volt.

2014. máj. 15. 23:16
 44/51 anonim válasza:
Elmentek SÖRért!! :DDDD És éppen nekem hozzák :3
2014. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Kedvesem. Gondolj vissza a középiskolás éveidre. Biztosan nálatok is voltak srácok, akik jól tanultak és csendes, visszahúzódó természetűek voltak. Az általad írt leírás kb. 100%-ban illik ezekre a srácokra. Mégsem veszed észre őket.

Tanulság: Ha tényleg CSAK ennyire vágysz, keresd ott, ahol eddig eszedbe sem jutott volna.

2014. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Hová lettek a nem pénzéhes nők?
2014. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

#45-nek igaza van amúgy...


sok ilyen fiúcska van, csak ti kerülitek vagy barátként tekintetek rájuk.


Ez sajnos örökre megválaszolatlan kérdés marad, hacsaknem valami nagyon erős nyomás hatására megváltozik a lányok gondolkodásmódja, és világszemlélete.

2014. máj. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ezt szomorú volt hallani hogy csak odamennek és közlik hogy járni akarnak.Pf,erről ennyit,mai világ.És hová érünk ha errefelé tartunk?Gondolom olyan is van hogy odamennek és közlik hogy dugni akarnak.Javaslom ha nagyszüleid még élnek beszélgess velük erről milyen volt az udvarlás az ő idejükben,nagyon tanulságos lesz.Véleményem szerint sokkal jobb egy férfinak ha udvarlással tudja meghódítani a kiszemeltet.Egy nő pedig annak is érezheti magát ha tudná kezelni.Persze ez manapság egyre ritkább.

Te hová valósi vagy?

2014. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

És hova lettek a normális nők?

Akik nem felszínesek és nem anyagiasak, és tudnak még talán-talán egy kicsit szeretni is, nem érdekből vannak együtt a pasival?


Erről pedig ennyit,ide egy pontot kérek.

2014. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Na most elmondom neked az igazat,

kb. az összes férfi inkább csak megdugni akar, amikor a belsődet dícsérik, az is csak taktika, hogy megdugjanak, aki udvarol és figyel rád, az is valszeg taktikázik és megdugni akar. Valszeg nem azért figyel rád, miközben 5 perce ismer, mert feleségül akar venni....

2014. máj. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!