Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok akik nem csak azért hajtanak egy csajra, hogy megdugják, akik nem csak a külsőt nézik hanem fontosak a belső értékek is, akik csak tényleg akkor jönnek össze valakivel ha szeretik is, akik tudnak udvarolni és figyelnek a másikra? Hol vannak az ilyen értékes férfiak?
2014. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
30 igen ez így van a saját helyzetem mindig reménytelenebbnek tűnik. Megkérdezhetem te hány éves vagy?
2014. máj. 15. 22:29
 32/51 anonim ***** válasza:
15-ös és 22-es vagyok. Hidd el, hogy nyitott szemmel járok, és pontosan ezért mondom azt, amit. huszonx éves kor felett már sokan csalódtak, bizalmatlanok, belefásultak, elegük van abból, hogy állandóan újra kell kezdeni, és nem fektetnek annyi energiát a dologba, mint tiniként. Azt egy percig se tagadtam, hogy vannak, akik kapcsolatot szeretnének, de ezeket a lányokat is százszor egyszerűbb úgy megszerezni, ha nem vagy "igazi férfi". Én is érzem magamon, hogy az utolsó kapcsolatom óta nagyon magasra tettem a lécet, mert egyszerűen nincs kedvem évekig szívni és pofára esni.
2014. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

10 évet csapj hozzá a tiedhez.


nem kötözködni akarok egyébként, csak leírtam azt amit lehet h nem veszel észre. Mert te is tudod h mit kéne tenned, saját magad is tudod, de azt nem mered.

2014. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Az ilyen jellegű kérdéseknél mindig ugyanazt a pár típusú választ látom váltakozva. Lehetnétek már kreatívabbak is fiúk/lányok!


Egyébként pedig oda tűntek, ahova az igazi nők!


Ott vannak, ahol azok, akik nem csak azért hajtanak egy férfira, hogy lehúzzák, akik nem csak az izmokat nézik, hanem fontosak a belső értékek is nekik és tényleg csak akkor jönnek össze valakivel, ha szeretik is, akik tudnak hűségesek lenni és figyelnek a másikra.

Ott vannak, ahol az ilyen értékes nők is. :)

2014. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
32 pedig szerintem pont abban van a szépség, hogy újra átéled bizonyos szinten a dolgokat viszont más a környezet más a személy vagy hát nem tudom én még nem éltem meg kétszer mindent csak egyszer lehet hogy az első után már semmi sem olyan?
2014. máj. 15. 22:33
 36/51 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hányadik után, de az biztos, hogy egy idő után belefásulsz. Nekem az első iszonyatosan betett, sok ideig nem is kerestem mást, csak testi kielégülést. Fokozatosan csökken a lelkesedés, ez biztos, az idősebbeken is ezt látom (22 vagyok). Most benne lennék másban is, de egyszerűen egy nő kivételével (akiről az ominózus példát is mondtam) senkit se találtam. Bár én válogatós is vagyok eléggé, de ez is többek között az előző kapcsolatom miatt van. A hajlandóságot mások részéről ezekre az értékekre viszont abszolút nem találom. Ilyen formában semmiképpen sem.
2014. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
36 az nem is baj, hogy válógatós vagy én is az vagyok szerintem ennek csak jó oldala van, sokkal jobb mintha mindenki tetszene mert így 10ezer pasiból 1 ha bejön.
2014. máj. 15. 22:39
 38/51 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert egyébként vannak nők, akivel épp ésszel azt mondanám, hogy igen, vele tökéletes lenne, de nem fog meg.
2014. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
38 megmondom őszintén nekem azért is jó mert ha külsőre nem jön be elsőre viszont megismerem megszeretem akkor ezáltal megszépül a külseje is, és eddig én akárhányszor voltam szerelmes mindig így volt olyanba még sose voltam aki elsőre bejött volna. Ilyenkor tényleg tudom, hogy az értékei miatt szerettem belé nem pedig azért mert jól néz ki. Szóval attól még, hogy valaki nem jön be első ránézésre az még nem zárja ki, hogy nem lehet semmi. Nekem fontosabbak a belső értékek mint a külső. És amit mondtam a jó belső megszépíti a külsőt is.
2014. máj. 15. 22:45
 40/51 anonim ***** válasza:
Értem. És átlagosan mennyi udvarlód van?
2014. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!