Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek az igazi férfiak?

Hova lettek az igazi férfiak?

Figyelt kérdés
Hol vannak azok akik nem csak azért hajtanak egy csajra, hogy megdugják, akik nem csak a külsőt nézik hanem fontosak a belső értékek is, akik csak tényleg akkor jönnek össze valakivel ha szeretik is, akik tudnak udvarolni és figyelnek a másikra? Hol vannak az ilyen értékes férfiak?
2014. máj. 15. 21:28
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

úgy mellékesen hány éves vagy?

mert nem mindegy hogy 15 vagy pedig egy 25 évessel vitatjuk meg a dolgokat.

2014. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Lehet, hogy rosszakat fogtam ki, de egy bizonyos szám felett már inkább gondolhatom alappal, hogy a nők többsége ilyen, minthogy nem. És mivel azért nem akarok öregen és szűzen meghalni, így alkalmazkodni kell a keresleti viszonyokhoz.
2014. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

egyedül és magányosan tengődik, csak egy kiskutyával osztja meg az életét


próbál hozzászokni a gondolathoz, hogy valószínűleg egyedül és magányosan fogja leélni az egész életét, de nem megy neki


lehet, hogy egyes embereknek minden nap ajándék, nekem inkább fordítva


udvarolni nem tudok, mert ahhoz is két ember kell, úgy értem, hogy kell valaki, aki fogadja vagy úgymond vevő rá

2014. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
21 19 vagyok
2014. máj. 15. 22:11
 25/51 A kérdező kommentje:
22 na majd ha kifogsz egy olyat aki szeretni is fog és te is őt akkor remélem változni fog a véleményed és remélem megtalálod azt a lányt aki miatt változhat
2014. máj. 15. 22:12
 26/51 anonim ***** válasza:

22es így van. én nem buktam el ezen :D


30+F

2014. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
23 veled mi történt, hogy ennyire negatívan látod a dolgokat?
2014. máj. 15. 22:13
 28/51 anonim ***** válasza:

Kérdező4

Itt mindenkinek megmondod, hogy meg fogja találni meg lesz m,ajd meg hogyan álljon hozzá.

Noss valójában nem is kell neked mondanunk semmit mert ezekkel saját magadnak is megválaszolod a kérdéseidet ha belegondolsz. :)

Szóval miről is beszélünk?

2014. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
28 én csak azt mondtam, hogy remélem megtalálja sajnos túlságosan is ki kell nyitni az embereknek a szeműket ha meg akarják találni, és mivel nem rólam van szó próbálok pozitívan hozzáállni mert azzal nem segítek neki ha azt mondom, hogy reménytelen meg stb....
2014. máj. 15. 22:18
 30/51 anonim ***** válasza:

nem nem :)

Nem csak róla van szó.

Olvasd vissza a válaszaidat...ugyanaz kell tenned neked is. pölö nyitott szemmel járnod, ugyanazokat kell tenned neked is amiket másoknak mondasz.


Csak másoknak mindig 1000x könnyebb tanácsot adni mint magunknak....

2014. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!