Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, Férfiak?...

Mit gondoltok, Férfiak? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy 174cm magas barna szemű, hosszú göndör hajú lány, akinek azt mondják hogy az arca érdekesen gyönyörű és az alakja sportos- de mindenhol pont jó. (Ez lennék én)

De miért érzem azt, ha meglátnak a férfiak akkor nem mernek leszólítani, nem hívnak el randizni, és inkább az alacsonyabb barátnőmet hívják el, persze ő is gyönyörű, nyilván ez is közbejátszik. De a természetemre is azt mondják hogy rendben van, egy rendes lánynak érzem magam. Sok fiú ismerősöm azt mondja hogy nem mernek kikezdeni ilyen lányokkal, persze a jó;rossz értelemben, hogy félnek hogy kevesek hozzám meg stb...de ezt én nem értem, valóban így lenne? Ti félnétek egy ilyen lánytól? Vagy én csinálok valamit rosszul?

(hozzáteszem hogy szeretek adni a kinézetemre, de melyik nő nem?!:)

(:)


2014. máj. 14. 21:44
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

30!

Hat ez biztato...:D:D

2014. máj. 15. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!