Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, Férfiak?...

Mit gondoltok, Férfiak? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy 174cm magas barna szemű, hosszú göndör hajú lány, akinek azt mondják hogy az arca érdekesen gyönyörű és az alakja sportos- de mindenhol pont jó. (Ez lennék én)

De miért érzem azt, ha meglátnak a férfiak akkor nem mernek leszólítani, nem hívnak el randizni, és inkább az alacsonyabb barátnőmet hívják el, persze ő is gyönyörű, nyilván ez is közbejátszik. De a természetemre is azt mondják hogy rendben van, egy rendes lánynak érzem magam. Sok fiú ismerősöm azt mondja hogy nem mernek kikezdeni ilyen lányokkal, persze a jó;rossz értelemben, hogy félnek hogy kevesek hozzám meg stb...de ezt én nem értem, valóban így lenne? Ti félnétek egy ilyen lánytól? Vagy én csinálok valamit rosszul?

(hozzáteszem hogy szeretek adni a kinézetemre, de melyik nő nem?!:)

(:)


2014. máj. 14. 21:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Ja és priviket nem kérek, köszönöm."


A női egó azért előjön...

2014. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nincs egó. Csak már ismerem az itteni hím egyedek szokásait.
2014. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mik azok a szokások? Önmagában a privát még nem lehet olyan nagy baj!
2014. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Miféle szokások? Szerintem itt tök normális emberek vannak, egy-két kivétellel.
2014. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet, akkor megmondom a tutit. Ha szép vagy azt is, ha nem azt is. Amúgy meg ha szép vagy, akkor valaki csak próbálkozik. Van aki úgy érzi esélytelen, de mindig vannak "alfahímek"
2014. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nyilván próbálkoznak, de a nem létező tököm is tele az alfa hímekkel...:D

olyan beképzelt dísz buzernsok manapság hogy az fájdalmas...

2014. máj. 14. 22:54
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem túl magas vagy zavarnak hogy nem tudsz sehova felvenni magassarkút, kb én is ennyi vagyok most jó nagy valószínűséggel fogok még nőni mert 17 éves vagyok lehet azért nem mernek leszólítani mert tényleg túl szép vagy de ezt így nem tudom mondani mert nem tudom hogy nézel ki és olyan lányt is ismerek aki képet tök szép, élőben viszont nem szép az arca, meg ugye a szép az relatív :)
2014. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Így van, mi is emberek vagyunk, sokszor nehéz leküzdeni a gátlásainkat még akkor is, ha tudjuk, hogy az égvilágon semmit se veszítünk. Ahhoz képest, hogy az emberek többsége síkhülye a matematikához, annyit mindenki ösztönösen tud, hogy szép nő=több próbálkozó=nagyobb konkurencia=nehezebb esélyek. Kell némi tapasztalat, hogy ez flottul menjen, és eljuss erre a szintre. De ha ez ekkora problémát jelent neked, akkor te is adj bőséggel sok-sok jelet, hogy lássa az a szerencsétlen, hogy kellesz neki, ő a császár, nem kell niktoncsíkosra festeni az alsógatyát, és egyből felbátorodik, és csak később derül ki, hogy egy gyökérzet. Én 1-2 centivel alacsonyabb is vagyok nálad, tehát nálam eleve bejátszana az, hogy ez a nők 95%-nál kizáró ok. Persze a mágikus kisugárzáson meg a megnyilvánulásaidon is sok múlik, de ugye ezt nem tudhatjuk, lehet, hogy olyan flegma arcot vágsz, amire 1 perc után azt mondanám, hogy "naaaszeevaaaasz", lehet, hogy a megjelenésed maga az angyalok földi megjelenése. Nem egyszerű kérdés.
2014. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
nekem sok lenne a 174 cm, jobban szeretem az alacsony lányokat, de ha normális lennél és valóban a kisugárzásod is jó, ez nem fogna vissza.
2014. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A jó csajoktól a pasik mindig félnek. Kivéve a nagydumás csávók, akik viszont a magadfajta lányokat trófeaként használják, és ennyi.

Nekem is van ilyen lány barátom, bőven elmúlt már 20, mire talált végre 1 db értelmes csávót, azóta már együtt is élnek.

26F

2014. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!