Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, Férfiak?...

Mit gondoltok, Férfiak? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy 174cm magas barna szemű, hosszú göndör hajú lány, akinek azt mondják hogy az arca érdekesen gyönyörű és az alakja sportos- de mindenhol pont jó. (Ez lennék én)

De miért érzem azt, ha meglátnak a férfiak akkor nem mernek leszólítani, nem hívnak el randizni, és inkább az alacsonyabb barátnőmet hívják el, persze ő is gyönyörű, nyilván ez is közbejátszik. De a természetemre is azt mondják hogy rendben van, egy rendes lánynak érzem magam. Sok fiú ismerősöm azt mondja hogy nem mernek kikezdeni ilyen lányokkal, persze a jó;rossz értelemben, hogy félnek hogy kevesek hozzám meg stb...de ezt én nem értem, valóban így lenne? Ti félnétek egy ilyen lánytól? Vagy én csinálok valamit rosszul?

(hozzáteszem hogy szeretek adni a kinézetemre, de melyik nő nem?!:)

(:)


2014. máj. 14. 21:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hát abból amit most leírtál, nem tudtunk meg nagyon semmit. Az egyszerűbb és közvetlenebb lányokat jobban szeretjük. Elképzelhető, hogy van benned egy fajta zárkózottság, és emiatt mindenki távolságtartóbb veled.

A sportos alakot meg persze mindneki szereti, de sokan úgy érzik nem néznek ki elég jól, egy ilyen lányhoz.

Ha van kedved még ezt tovább fejtegetni, nyugodtan írj üzenetet!

2014. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem félnék Tőled, most is elhívnálak a napokban fagyizni, ha végre melegedne az idő. És szerintem igent is mondanál nekem :)
2014. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Lány vagyok (hetero) de küldj már egy képet, kíváncsi vagyok. :D
2014. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzem magam zárkózotnak, sőt inkább az ellenkezője. Gyorsan feltalálm magam helyzetekben és szót is értek másokkal. Egyébként a korom 24. És a kérdést nem azért írtam ki hogy megismekedjek egy fiúval, csak érdekelt a véleményetek. De veled szívesen beszélgetek.:)
2014. máj. 14. 21:58
 15/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ez az a hely, ahol túl sok öszinte embert találni, és nyilván mindenkinek az fog lejönni az egészből hogy kamu, holott nem. Képet egy ilyen oldalon nem szeretnék senkinek küldeni, vagyis vadidegeneknek nem igazán. Azért írtam le magam nagyából, de a képnek nincs itt se ideje se Helye....:)
2014. máj. 14. 22:02
 16/31 anonim ***** válasza:

Ha már beszélgettek, akkor már nem számít vadidegennek! :)

Amit a többiek is leírtak, sokan nem érzik, hogy lenne esélyük. Ugyanakkor a netes ismerkedést nem kellene úgy leírnod, sokaknak nagyon nehéz élőben!

2014. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Jaaj, én nem úgy értettem, nincs vele gondom/bajom. Csak én nem vagyok ennek a híve, és nem azért írtam ki a kérdést. De bocsánat ha valakit megsértettem..(:(
2014. máj. 14. 22:08
 18/31 anonim ***** válasza:
Én csak az érdekesen gyönyörűre lettem volna kíváncsi, mert azt nem tudom elképzelni. :D De jó, végülis megértem, ha nem akarsz képet küldeni, mondjuk semmi háttércélom nem volt vele, de rendben. Azért kár. : )
2014. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én nem úgy fogalmaznék, hogy félünk egy ilyen lánytól, hanem inkább a visszautasítástól tartunk egyrészt, másrészt manapság nagyon sok lánynak olyan magasak az elvárásai, hogy ha pl én meglátok egy lányt, akinek kimondottan szép az arca, formás az alakja, és ad magára minden téren, akkor nekem az az első gondolatom, hogy neki én kevés vagyok.

Persze közrejátszik az önbizalomhiány is néha. Sok kolléganőm mondja, hogy jóképű vagyok, flörtölgetnek velem, ettől függetlenül elég zárkózott vagyok, átlagosnak tartom magam /rosszabb napokon még annak sem :)/, ezáltal nehezen kezdeményezek egy lánynál. Főleg ha gyönyörű. :)

2014. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egész férfi függő. Kábé én is hasonló, vagyok, 173 cm, 56kg, barna göndör haj. Mégis, szólítottak már le srácok ismerkedés céljából. Nyilván az is számít, hogy viselkedik a lány. Akiről lesüt, hogy egy nagy egoista, esetleg állandóan a menő ájfónját nyomogatja, annál nem hinném hogy kezdeményeznének.

Ja és priviket nem kérek, köszönöm.

20/L

2014. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!