Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, Férfiak?...

Mit gondoltok, Férfiak? Tényleg így van?

Figyelt kérdés

Egy 174cm magas barna szemű, hosszú göndör hajú lány, akinek azt mondják hogy az arca érdekesen gyönyörű és az alakja sportos- de mindenhol pont jó. (Ez lennék én)

De miért érzem azt, ha meglátnak a férfiak akkor nem mernek leszólítani, nem hívnak el randizni, és inkább az alacsonyabb barátnőmet hívják el, persze ő is gyönyörű, nyilván ez is közbejátszik. De a természetemre is azt mondják hogy rendben van, egy rendes lánynak érzem magam. Sok fiú ismerősöm azt mondja hogy nem mernek kikezdeni ilyen lányokkal, persze a jó;rossz értelemben, hogy félnek hogy kevesek hozzám meg stb...de ezt én nem értem, valóban így lenne? Ti félnétek egy ilyen lánytól? Vagy én csinálok valamit rosszul?

(hozzáteszem hogy szeretek adni a kinézetemre, de melyik nő nem?!:)

(:)


2014. máj. 14. 21:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Túl magas lennél hozzám.
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
ja lehet, hogy félnek tőled. adj le olyan jelzéseket, hogy nem kell tőled tartani
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
őő ja,én nem szólitok le ilyen nőt mert vagy tuti vaan pasija vagy nem kellek neki
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nem kezdenék.

A nők maguknál minimum 1-2 kategóriával jobb pasit várnak el neked ez a kidolgozott test,190 centi magasság,helyes arc,népszerűség stb.

Kösz nem.

2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Merre laksz?
2014. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Igen, sokan félnek, hogy nem illenétek össze, mert te szép vagy. Ez részben köszönhető a visszautasításoktól is, mert pl amikor egy teljesen átlagos lány is visszautasít, akkor nehezen megy oda az ember egy átlagosnál szebb lányhoz. De próbálkozni kell, próbálkozok én is, egyszer csak összejön :)
2014. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem tartanám magam elég jónak, és itt már el is bukik az egész. A jó kinézet olykor arroganciával is párosul, az meg szintén taszít(tisztelet a kivételnek).


Szóval top modellektől tartok :\

2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Van egy hátul ütője ha lepróbál hívni egy csajt egy csávó és ez az hogy a csaj visszautasítja és ez egy beégés és önbizalom rombolás amit senki se akar
2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Persze kikezdek veled, 12cm pénisz akadály?:D
2014. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

4!

Volt már barátom, és tapasztalatból mondom, hogy sokkal jobban szeretnék lenni egy átlagos fiúval aki nem csak kérkedik velem. Nem a külső alapján "választok" nem csak az alapján. Nálam nem igazán igaz, hogy külső megfog belső megtart. Nyilván előny, de nem számít.

2014. máj. 14. 21:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!