Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk, szótlan lánnyal, aki...

Félénk, szótlan lánnyal, aki egyébként nem is annyira félénk, csak verbálisan, hogy lenne jó randizni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kettesben.
2014. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán, bár én jobban szeretem a beszédes lányokat. :)
2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

először tapasztalni kéne hogy milyen hleyeket szeret, és hol lehet elérni hogy megnyíljon

tapasztalatból mondom, én is ilyen voltam, és jobban szerettem a kevésbé nyüzsgő helyeket, inkább ott éreztem magam jól ahol csak ketten voltunk, csendes volt és lehetett beszélgetni, még ha eleinte nehezen is ment a beszéd, idővel egyre jobb lett :)

2014. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Amélia:) ***** válasza:
Szép időben séta, utána egy kávézó :)
2014. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en is ilyen lany vagyok amilyet irtal es szerintem valami olyan helyre vidd ahol szivesen van, esetleg kerdezd meg. ha meg nem tart ott a dolog csak beszelgess vele, kerdezz!!! mert magatol lehet nem mer majd beszelni, meselni magarol sot esetleg kerdezni sem szoval magadrol is meselj. ami meg fontos, hogy nevettesd meg. attol oldottabb lesz a hangulat es te is egyre jobban szimpatikus leszel neki. te leszel a "kedves vicces srac" es idpvel talan tobb is ;)
2014. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A viccel, meg a beszéddel nekem nincs bajom. Beszélek magamról eleget, ha úgy adódik. Csak attól félek a részemről ömlengés lesz a lány meg csak hallgatja, nem akarok egoistának sem tűnni.
2014. máj. 11. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
ezert mondtam, hogy kerdezz sokat probald meg megismerni
2014. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem szólónak: én is ilyen vagyok, és sokat segít, ha a másik segít(=kérdez), utána oldódik ez. ;)
2014. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!