Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyit számít, ha egy srác...

Mennyit számít, ha egy srác jól öltözködik, de egyébként nem nagy szám?

Figyelt kérdés

Illetve hát kinek mi a jól. Néha inkább érzem úgy, hogy ez az elvárt szintminimum. Bershkában és a New Yorkerben szoktam venni a cuccaimat. A színek kb úgy néznek ki, hogy vagy barna nadrágot veszek fel és hozzá fehér, szürke vagy fekete felsők, vagy fekete nadrág és valami élénkebb szín, vagy mintásabb fehér, szürke. Klasszikus kék farmert nem hordok, mert nem tetszik, hogy túl átlagos.

Egyébként úgy nézek ki, hogy kb 186 centi magas vagyok 70 kiló, járok gyúrogatni, de azért nem kapok naponta esélylatolgatást, hogy ki lehet a következő Arnolds classic. A környezetnek is erős a nyomása, itt az osztályban egy elitebb gimiben mindenki okos, mindenki jó sportoló, mindenkinek volt és van egy rakat nője. Na jó nem mindenkinek, mert nekem nyilván nem. Ami ennél lejjebb van, és látszik rajta, hogy na ennél nyilván valóan lenne esélyem az meg nekem nem kell. Annyi igényem van, hogy érdekelje a divat, nézzen ki jól ,mert engem is érdekel és szeretek róla beszélni, érdekelje valami a jövőjével kapcsolatban és ne cigizzen, mert kiborítanak az emberek akik bármikor le tudnának szokni, de suli előtt és után azonnal kell egy stób.(és még büdös is) Ha csak buliba csinálja az nem olyan nagy baj, csak ha már az élet része az gáz.


2014. ápr. 6. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit.. a divatos ruha nem tesz jóképűvé, a jóképűnek áll jól a divatos ruha :D
2014. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít, ha a srác jól öltözködik, de egy IQ hiányos anyucipici fia... Nem értem a kérdést pontosan.... De mind1. Öltözz úgy, ahogy jól esik. Aztán majd jön az a lány, aki elfogad és elfogadod.
2014. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a stílus is számít:) de csak annyiban,hogy ne nézzen úgy ki mint az összes többi,hanem legyen benne valami.Viszont engem is a belső vonz a legjobban.Leginkább az intelligens,okosabb fiúk:))
2014. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat dob az öltözék igen. De a buta és felszínes fiúk nem nyerők.
2014. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!