Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha nagyon zavarban...

Fiúk, ha nagyon zavarban vagytok egy lány jelenlétében, akivel egyébként nagyon jóban vagytok, az miért van?

Figyelt kérdés
Ok, ha valakit látásból ismertek és tegyük fel kettesben vagytok, zavarba jöttök, ok, de akivel már jó a kapcsolatotok és egy csomószor dumáltatok? Mintha egyre zavartabb lenne...

2014. máj. 11. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes?... :D, csak nem meri kibökni...
2014. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ez mennyire biztos?


Más oka nem lehet?

2014. máj. 11. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

90%


Méghozzá azért mert, én is ilyen voltam... volt egy lány akibe fülig szerelmes lettem... és soha nem böktem ki neki.. Azóta is csikar gondolat, hogy mi lett volna ha elmondom neki :D


Pedig már 26 vagyok.

első voltam

2014. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos. De lehet, meg az is lehet, hogy nem tudja mit akar. De a legáltalánosabb talán a megfelelni vágyás, ráfeszül, hogy mindent jól csináljon. 20f
2014. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!