Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem a fiúnak?

Tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés

Nem is fiú hanem férfi, körülbelül 30 éves lehet (tippelem az öccse alapján)


A helyi benzinkúton dolgozik. Többször jártam már bent mikor ő van. Mosolyog, néhány szó váltás volt.

Egyszer mikor jó kedvűen bementem, mondtam neki hogy máskor ha látja hogy jövök jöjjön ki és segítsen ( csak poénnak szántam) Na azóta körülbelül 1 hónapja volt ma voltam bent, és tényleg ahogy oda értem rohant hozzám hogy segítsen, nem zavarta az sem hogy mentek volna fizetni.

Amikor tankolt, volt előttem valaki aki fizetett, én következtem volna amikor mondta várjak még, kiszolgált egy másik vevőt, jött egy másik vásárló, akkor ne menjek.

Nem nagyon udvarolt, legalábbis csak az illatomat dicsérte meg, és hogy milyen jó ott neki, mert sok büdös ember bejár oda.

Nem titkolom nekem nagyon tetszik. :)

Tipp? Tetszem vagy csak udvarias?


2014. máj. 9. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
igen tetszesz neki!
2014. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The God's daughter válasza:
igen
2014. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég valószínű :)
2014. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!