Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem a villamosos fiunak?

Tetszem a villamosos fiunak?

Figyelt kérdés
Egy fiuval nagyjabol 3 hetente osszefutok a villamosmegalloban es majdnem ugyanoda utazunk. Ha lat mindig a szemembe nez es ram mosolyog, szerintem UGY. Aztan amikor felszallunk a villamosra kicsit tolem tavol ul le es nem nez ram tobbet. Tetszem vagy nem tetszem? Ez itt a kerdes.
2014. márc. 3. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
uff -.-
2014. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle...
2014. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd meg tőle. Mi honnan tudjuk.


De vigyázz, nehogy egy álcázott BKV ellenőr legyen. Van bérleted?

2014. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van bérleted? xDDDDD
2014. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy? Szia tetszem? :-D Ez olyan "elet apro oromei" dolog amitol kicsit felderul a napom. Aztan most belegondoltam hogy lehet hogy nem is tetszem es ez csak olyan "teged is lattalak mar" mosoly, mar ha van ilyen.
2014. márc. 3. 16:06
 6/9 A kérdező kommentje:
:-D Jo, atfogalmazom: ha te nem ellenor lennel es latnal egy lanyt a megalloban, aki tetszene es ezt kifjezned egy mosollyal akkor lehet hogy a villamoson mar ra se neznel mert mondjuk nem akarod hogy elbizza magat vagy zavarban vagy, vagy ki tudja miert, vagy ha nincs szemezes akkor nincs tetszes se?
2014. márc. 3. 16:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem mosolygok arra, aki tetszik.
2014. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vegre egy hasznos valasz. Ugy teszel mintha nem is latnad, vagy neha azert rapillantanal. Koszi
2014. márc. 3. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyan így vele én is, mint a zutolsó válaszoló. néha rápillantok, mert nem is merem tovább bámulni. pedig azt csinálnám. hiába, pedig lehet én is tetszem neki, de így nem derül ki soha. szóval lehet nálad is ez a helyzet
2014. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!