Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tetszem ennek a fiúnak?...

Vajon tetszem ennek a fiúnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy vajon én tetszem e neki.:/

15 éves én 14. Bmx-ezik és van itt a közelünkben egy bmx pálya, oda járnak a haverjaival.

Én arra szoktam kutyát sétáltatni barátnőmmel. Egyik haverja valamelyik nap utánunk jött, hogy menyjünk oda.

Az óta minden nap oda járunk. Minden este rám ír és olyankor megbeszéljük, hogy másnap is oda menyjünk e.

Amikor ír, kedves, vicces, aranyos velem. Annyira még nem ismertem meg mivel ez egy 1 kb, hogy először oda hívtak

minket és, hogy először rám írt. Amit a viselkedésén látok amikor ott vagyunk velük: amikor oda megyünk és észre vesz

abba hagyja a biciklizést, úgy vettem észre, hogy amikor beszélek mindig nagyon figyel, a haverjaihoz képest

eléggé vissza fogodtan viselkedik. Barátnőm szerint folyton engem néz, de szerintem csak azért mondja, hogy örüljek:D

Ami nagyon meglepett az, az amikor mindig elkéri a kutyát, hogy nem e sétááltathatja, tegnap haverjai ott ordibáltak

és rájuk szólt, hogy ne a kutya mellett, mert fél. Lehet a kutya tetszik neki :DDDD

Írtam neki, hogy van egy kislány aki olyan aranyos volt felnézett rám és azt mondta h szépek a szemeim és hogy milyen

aranyos volt a kislánytól stb. és írta, hogy "és igaza van:D:)" jó ez oké, de attól még, hogy szépek neki a szemeim

nem biztos, hogy tetszem is neki. Kérlek titeket segítsetek:))



2014. jan. 5. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan aranyos, olyan kawaii.

...

Szerintem tetszel neki legalább egy kicsit.

2014. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kedvel. Az hogy visszafogottabban viselkedik, természetes dolog, valószínűleg tetszeni akar neked. Menj oda hozzá beszélgetni, lehet azt akarja.
2014. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
biztos -.-
2014. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Hát figyi, ezt így sajnos nem tudjuk megmondani, látni kéne a fiút, a testbeszédét, a viselkedését, stb. Abból amit leírtál, ugy gondolom hogy felkeltetted az érdeklődését, de hogy mennyire, az egy másik kérdés. Mint férfi (36), azt mondom lehet valami a háttérben, mert egy férfi "érdek" nélkül ilyeneket nem csinál. :D

Szerintem ismerkedjetek, beszélgessetek még, aztán ha nem lép, egyszercsak mosolyogva nézz mélyen a szemébe, és kérdezd meg hogy van e valami oka, hogy kitüntet a figyelmével. ( Nincs abban semmi ha egy nő teszi meg az első lépést!) Ha kicsit zavartan hebeg-habog, akkor zöld a lámpa! :)

2014. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ja, és az hogy a haverja ment oda szólni, hogy gyertek vissza dumálni, azt Ő intézte! Ebben 100%-ig biztos vagyok :)
2014. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

5# Igazad van, ebben én is biztos vagyok :)

De amit leírtál azok alapján szerintem 100% hogy tetszel neki.

2014. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha tényleg tetszem neki, de nem lép mit csináljak?:S
2014. jan. 5. 17:15
 8/12 anonim válasza:
Leírtam a #4-ben, olvasd el! ;)
2014. jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azért majd értesíts minket a fejleményekről! :)
2014. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!:)

Ma már 2 hete hogy járok a fiúval! Szóval igazatok volt! Még egyszer köszönöm!:)

2014. febr. 5. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!