Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nekem lenne igényem arra, hogy legyen barátom (mert ez olyat tud nyújtani, amit a barátnők/család nem), de egyszerűen, mintha nem tetszenék senkinek. Nem, hogy mindig a hülyék találnak meg, vagy hasonló, hanem SENKI. Eddig egyszer volt barátom, kész csoda, hogy egyáltalán. Nem hiszem, hogy a külsőmmel vagy a magabiztosságommal lenne gond (szőke, hosszú hullámos haj, kék szem, átlagos testalkat, mások szerint szép). Az emberekkel általában gyorsan megtalálom a közös hangot. Lehet az, hogy egy nő túl okos vagy erős (nem testileg), és ezért nem akarják/nem merik megközelíteni?

20L



2014. máj. 7. 20:27
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
A 6,10,13,16,8,22,25,40,60 melyik kor tetszik jobban?
2014. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
#19: De MIRŐL? Konkrétan, ha valakit nem ismerek eléggé, akkor tényleg nem tudom, mit kérdezzek.
2014. máj. 7. 21:21
 23/30 A kérdező kommentje:
# Nem tudok így esetet mondani, nem megyek célzottan "pasizni", csak vannak akik megtetszenek, és elgondolkodtat, hogy miért nem látok rajtuk ilyenfajta érdeklődést. De nem volt olyan, hogy odamentem, hogy "most megszerzem", és nem sikerült.
2014. máj. 7. 21:23
 24/30 A kérdező kommentje:
Az előző #20
2014. máj. 7. 21:24
 25/30 A kérdező kommentje:
#21: ??
2014. máj. 7. 21:24
 26/30 anonim ***** válasza:
Jeleket adni: mosolyogj, szemezz vele, picit "illegesd magad", ha olyasvalaki tetszik, akivel többször vagy egy "légtérben" (pl. évfolyamtárs), akkor légy többet a közelében, dicsérd meg, te is mondhatsz bókokat. Lehet, hogy nem eléggé "nőcis" a viselkedésed, nem hívod fel magadra a figyelmet, kb. megbújsz a tömegben, így a srácok nem figyelnek oda rád, vagy azt gondolják, hogy van barátod, mert nem adsz ismerkedési "jeleket".
2014. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Úgy látom, hogy neked az a gondod, hogy barátkozni nem tudsz az emberekkel, mert akarsz felelni nekik.


A 21. hozzászólásom elírtam kicsit.

Milyen neked az álom pasi külsőleg és belsőleg?

Mi a legfontosabb egy emberben?


Egyébként ha megtetszik neked valaki, az sajnos kevés.

És ha másoknak megtetszel, az is.

2014. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Aki meg megtetszett lehet, hogy meleg vagy van barátnője. Vagy buddhista.
2014. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mosolyogj ra es szemezz vele, ebbol 1000% hogy tudja mi a szitu. Az mas hogy nem mer odamenni.
2014. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

#27: Lehet, hogy egy kicsit nehezebben nyílok meg az átlagosnál, de barátokat azért sikerül szereznem, ezért is furcsa magamnak is, hogy ez miért nem megy, pedig egyszerű lenne.

Egyébként álompasim nincs kifejezetten, talán annyi fontos, hogy szellemileg partner tudjon lenni. Nem arra gondolok, hogy a zsenikre bukom, csak fontos, hogy tudjunk beszélgetni a dolgokról, amik érdekelnek. Ilyenekkel sokkal találkoztam már.

2014. máj. 7. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!