Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokat kérem, hogy mondják...

A lányokat kérem, hogy mondják el mi a legnagyobb probléma a férfiakkal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Félnek lépni, vagy éppen rossz lányoknál próbálkoznak, és gyk-s tendencia alapján ebből vonnak le fals következtetéseket.

Én örülnék, ha több lenne a határozott, magabiztos, erős férfi. Az ilyen férfitől a kedvesség nem erény, hanem a személyisége velejárója. Sok pasi meg azt hiszi, hogy attól, hogy "kedves" már minden álmát teljesíti a lányoknak. Míg az, hogy valaki kedves, szociábilis szerintem a legtöbb kapcsolat alapfeltétele, nem pedig valami kiváltságos erény. Mást is fel kéne tudni mutatni.

2014. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Illetve (első vagyok), hogy sokszor nem látják meg az erényeiket. Ha úgy gondolják, hogy valami potenciálisan nem tetszik majd a lányoknak, azt próbálják eltitkolni, ahelyett, hogy kihangsúlyoznák.
2014. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Mindegyikkel más:P

Na de komolyan ,minden ember más mindenkinek másak a "hibái".Engem pl ezek a tulajdonságok taszítanak: Bunkó,beképzelt,okoskodó,túlzottan félénk,udvariatlan...

2014. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

MOST nekem az, hogy csak szexet akarnak.

egyébként semmi baj velük. szeretem, hogy sokan közülük céltudatosak.

itt a fórumon azt látom, hogy a nőkkel egyetemben össze vannak zavarodva, hogy kell-e szerep vagy nem, és mi legyen az. és vannak, akik érzékenynek állítják be magukat, holott csak panaszkodnak, ennyi az érzelem.

szeretem, hogy vannak új ötleteik.


mégis van valami. a sovinizmus elég nagy probléma.

2014. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
37%
Akikkel probléma volt: sokszor még a normális férfiak is hímsoviniszták, csak ők tudatosan próbálnak tenni ellene. Nagyon sok magyar férfi azt, hogy a farkuk a világ tengelye és végtelenül önzők és egoisták. Az ilyeneknek le kéne szállni a magas lóról és tanulni némi alázatot.
2014. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Nyílván csak a fiúkkal van a probléma. A lányok mind makulátlanok.
2014. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6-os

Kérlek az ilyen kommentekkel másik kérdésre menj, még akkor is, ha esetleg van igazság abban amit mondasz.

Itt, most a női szempontok az érdekesek.

Köszönöm!

2014. ápr. 27. 13:36
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

4# vagyok.

kíváncsi vagyok, ki pontozott le. lehet, hogy nem tartja hasznosnak megismerni a másik oldalt. akkor szemeket becsukni, füleket befogni, sok sikert hozzá. én szeretek benézni a kulisszák mögé.

2014. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
68%

"tanulni némi alázatot"

És akkor majd papucsnak hívod őket és azért nem kellenek.

A nők sokszor nem tudják és nem mondják ki, hogy mit akarnak.

2014. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
8-as: a "férfiak" nem bírják a kritikát. Nekik beszólni nem lehet. Sok közülük a világ összes bajáért a nőket okolja, sok egyáltalán nem ad női vélémenykre.
2014. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!