Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek nem azzal van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem azzal van a legnagyobb probléma megszakításos módszereknél, hogy a pasi nem időben veszi ki, (csak eltitkolja), illetve van közben részleges ejakuláció?

Figyelt kérdés
Na meg a gyógyszergyáraknak a fogamzásgátlók...egyéb eszközök...biznisz... TERMÉSZETESEN NEM AJÁNLOM EZT A MÓDSZERT OLYANOKNAK, AKIKNÉL HA BECSÚSZIK EGY BABA AZ GOND!!! Meg ugye nem véd a nemi fertőzésektől, így kamaszkorban főképp TILOS!!! VÉLEMÉNYEK? Pusztán kíváncsiság.

2013. márc. 31. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag rossz hatással van a férfi idegrendszerére ez a módszer...
2013. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet eltitkolni???


Ha nem BENT ment el, akkor kint kellett neki, annak meg nyoma van. Ha nincs nyoma kint, akkor...


Oly módon se lehet eltitkolni, hogy azt hazudja, hogy egyáltalán nem élvezett el. Mert ha igen, és bent, akkor legkésőbb, amikor kifolyik, észrevehető.

--------

Egyébként miért titkolná?


Még ha azt is hiszi, hogy az előváladéktól nem lehet baj... azt azért csak tudja minden nemi életet élő férfi, hogy beleélvezéssel nagyobb eséllyel lesz gyerek!


Nem az lenne az érdeke, hogy a nő tudjon róla, és esetleg bevegyen egy 72 órást?

2013. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Például páromnál néha előfordul,hogy már ha nagyon közel van az orgazmushoz,és jön ki belőle pár csepp. Nem előváladék, hanem sperma. Szerintem ez okozza többeknél a rizikófaktort!

Utána kiveszi,és ejakulál rendesen.

Te támogatod ezt a védekezési formát? Próbáltad?

2013. márc. 31. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy támogatom!


Csak olyan párkapcsolatban lehet helye, ahol biztos, hogy megtartanák a gyereket. Nem csak a nő, hanem a férfi is.


A legjobb ha már eleve ott tartanak, hogy jöhet a gyerek, csak egy kicsit még kivárnának mondjuk költözés, új munkahely stb. miatt.

---


Abban egyetértünk, hogy az "előspricc (részleges ejakuláció" elég komoly rizikófaktor.


DE nem az eltitkolás miatt, hanem mert a legtöbb férfi meg se érzi, hogy elcsöppent egy kicsit.

2013. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ez növeli a teherbeesések számát szerintem,meg az arányokat... de én úgy gondolom,pár csepp előváladék nem okozhat gondot. Hangsúlyozom,ez csak az én véleményem.
2013. márc. 31. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

"pár csepp előváladék nem okozhat gondot"


Nem okoz gondot, DE ez is csak annak nem, akinek nem lenne világvége egy gyerek.

Tartalmazhat hímivarsejtet és csak 1-nek kell megfelelő helyen és időben lennie ahhoz, hogy találat legyen.

Persze, az esély kicsi, de még mindig nem nulla.


Akinek nem fér bele egy gyerek az életében, annak az "egy kicsit bedugom, mi baj lehet"-től is tartózkodnia kellene.

2013. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár csepp előváladék is "csodákra" képes. Én most lettem tőle terhes... :(:)
2013. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!