Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokat kérem, hogy mondják...

A lányokat kérem, hogy mondják el mi a legnagyobb probléma a férfiakkal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 13:10
1 2 3
 11/23 Költőnő? ***** válasza:
82%

H nagyon sok közöttük a két véglet; v kapcsolatfóbiás v két jó szó és máris szerelmes...

Tisztelet az aranyközéputas kivételeknek !

2014. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Velem van a baj, hogy én nem tudom az összes létező férfit bekategorizálni? Mindenkinek mások a nagy hibái, amiket írogattok, hatalmas hülyeségek és általánosítások.
2014. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Tisztelt uraim, bajtársak.

Nem kéne hagyni, hogy a 10-esnek igaza legyen.

Engedjük kérem a hölgyeket kibontakozni, mert van egy olyan érzésem, hogy igenis van mondanivalójuk.


Mellőzzük kérem a fel- és lepontozásokat és örüljünk inkább az értelmes válaszoknak.

Én legalábbis hálás vagyok az eddigiekért!

2014. ápr. 27. 13:52
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

A hímsovinizmus. Sajnos mindegyikben él ilyen vagy olyan mértékben, de kivétellel még soha nem találkoztam. Elég csak itt elolvasni pár kérdés alatt a válaszokat, máris látjuk hogy minden a nők hibája: anyagiasak vagyunk mert nem elég ha egy 30 éves férfinak saját szobája van anyuék házában; ha nincs orgazmusunk akkor vagy túl tág a pinánk vagy frigidek vagyunk, de véletlenül sem a férfi az ügyetlen; ha fel akarjuk venni a klasszikus női szerepet és családot, gyerekeket szeretnénk, akkor ingyenélők vagyunk és mi az hogy nem változunk át automatikusan rabszolgává is; ha pénzt akarunk keresni és megbecsülést akarunk a hivatásunkban, akkor karrierista feminácik vagyunk, stb. Divat lett az utóbbi időben mindent a nőkre kenni, ha valami nem megy, akár otthon akár az ágyban, arról mindig mi tehetünk, a férfiak pedig egymást ütögetik hátba, hogy nem baj bro, te mindent megtettél. Tűrjük, hogy nem is próbálják titkolni hogy más nőket nézegetnek és másba is szívesen belelógatnák, és ha ennek hangot merünk adni, akkor megkapjuk hogy a folyamatos sárkánykodással és birtoklási vággyal csak elüldözzük a férfit, mert ez evolúció, nekik ez jár, és különben is, ők csak őszinték, az már a mi bajunk, ha nem tudjuk ezt feldolgozni. Naphosszat írhatnám, hogy mi a baj a legtöbbjükkel, de tényleg elég csak itt megnézni a válaszok többségét. Pont ma futottam bele egy olyanba, hogy a férfiaknak megérdemelt előjogaik vannak a társadalomban, és a feministák bitorolni akarják ezeket.

Természetesen vannak kivételek, vannak akiben nem élnek ezek a hímsoviniszta berögződések ennyire erősen, de sajnos valamilyen szinten minden férfiban ott vannak, és hiába mondják sokan hogy a nő egyenrangú fél a kapcsolatban, ilyet még sosem láttam.

2014. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nagyképűség, bunkóság, hazudozás (komoly, fontos témákban). Persze nem lehet általánosítani, biztos vannak még normálisak is, akármelyik nemben.

Ami tipikusan szinte csak a férfiakra jellemző, az a hímsovinizmus, és a féltékenység beteges formái. (pl egy vacsorán végig a nőket szidta egy ismerősöm, miközben jelen volt az anyja is,meg a menyasszonya is...ha ennyire alsóbbrendűnek tartja az összes nőt, akkor mégis miért van kapcsolatban? És ezek után szerintem jogos, hogy a nő felbontotta az eljegyzést...Vagy pl mint itt az oldalon, olyanokat írogatnak bizonyos férfiak, hogy ne hordjon szoknyát a nő, akkor sem, ha nem egy mindent megmutató ruháról van szó.)

2014. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%

Egyenlőség sehol nincs, mindenhol van hierarchia. Az állatvilágban, a parlamentben, az osztályokban, a munkahelyen, a családban, a kapcsolatban...

A legtöbb nő domináns és határozott férfit keres, mégha nem is meri magának bevallani.

Ez nem azt jelenti, hogy egy nő ettől kevesebb lenne, ahogy a feministák próbálják ezt bemagyarázni.

2014. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Engem az zavar a legjobban, hogy rengeteg pasi igénytelen, a rosszat választja, és a jót dobja el. Nem mindenki, mert a férjem sem,de a legtöbb ilyen.
2014. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Igen, meg jó nőt akar, de ő nem tenne érte semmit pl. sport, gyúrás, hanem készen kell a jó alakú, jól kinéző csaj, aki még kedves, figyelmes, gyönyörű is, és hűséges. Magasak az igények, és utána a nők a gondok forrása, hogy felszínesek, és a külsőségeket nézik, mert igénytelen, netán csúnya férfire nem buknak.
2014. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14-es! Eddig elég mellényúltál, ahogy látom. De lássuk csak sorban.


Sajnos nem mindenkinek adatik meg, hogy nagyszülőktől lakást örököljön, vagy anyuci és apuci vagy netán az illető saját maga 30 éves kora előtt zsebből kifizessen egyet, esetleg a munkahelye biztosítson számára. Tehát marad a szülőkkel együtt lakás, vagy albérlet egészen addig, amíg közös erővel nem tudnak egy helyre költözni a párjával. Az albérlet esetében egyedül lakni csak akkor éri meg, ha van egy átlagnál jóval magasabb fizetés, különben jöhet egy lakótárs, és máris ott vagyunk, mintha anyucival élne a srác, de ehelyett egy vadidegennel teszi. Szóval akinek ez látatlanban eleve kizáró ok, az bizony anyagias. Nem is kicsit.

Én több 34-35 éves nőt ismerek, aki családi okok miatt vagy édesanyjával vagy pedig lakótársakkal él együtt, de mindannyian tüneményes, intelligens, vonzó nők, nem pedig olyanok, akik senkinek sem kellenek.


Az orgazmus két emberen múlik. Kölcsönös vonzalmon, aktuális hangulaton, türelmen, egymásra való ráhangolódáson. Ha egy nőnek sosincs orgazmusa, egyetlen férfival sem, ott nem az übermacsó férfiak a hibásak, nagy valószínűség szerint.


Rengeteg férfi akar családot, gyereket, klasszikus életmodellt. Csak meg kell találni hozzá a megfelelő társat.


Az a nő, aki szereti a hivatását, még nem lesz karrierista feminista. Akkor lesz az, ha számára ez fontosabb, mint bármi más, és a kapcsolatait is ennek rendeli alá és a jó munkája és magas keresete miatt lenéz bárkit, aki nem áll vele legalább egy szinten.


Azzal nincs semmi baj, ha egy férfi megnéz egy másik nőt, ahogy azzal sincs, ha a csajok meg egymást közt kibeszélik, hogy ki a jó pasi és ki nem az. Emberek vagyunk, vagy mi a szösz, nem gépek.


Sem a férfiaknak, sem a nőknek nincsenek előjogaik. Legfeljebb társadalmi szokások vannak, amiket sokan betartanak, mások meg nem. De leginkább emberek vannak. Önálló, egymástól eltérő, gondolkodó, más és más tapasztalatokkal, szándékkal és elvárásokkal rendelkező emberek. Belőlük kell kimazsolázni azt, aki leginkább hozzánk való, és nem általánosítani, ha valami rosszat tapasztalunk.

2014. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Utolsó: tetszik, amit írtál, de figyelmedbe ajánlanám az indító kérdést. Ha nő vagy és azt mondod, hogy semmi baj nincs a férfiakkal, az rendben, mert a kérdésre válaszoltál. Ez nem vitatopik, a kérdező szerette volna a nők véleményét megkérdezni a férfiak körül általuk tapasztalt problémákról.
2014. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!