Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nekem lenne igényem arra, hogy legyen barátom (mert ez olyat tud nyújtani, amit a barátnők/család nem), de egyszerűen, mintha nem tetszenék senkinek. Nem, hogy mindig a hülyék találnak meg, vagy hasonló, hanem SENKI. Eddig egyszer volt barátom, kész csoda, hogy egyáltalán. Nem hiszem, hogy a külsőmmel vagy a magabiztosságommal lenne gond (szőke, hosszú hullámos haj, kék szem, átlagos testalkat, mások szerint szép). Az emberekkel általában gyorsan megtalálom a közös hangot. Lehet az, hogy egy nő túl okos vagy erős (nem testileg), és ezért nem akarják/nem merik megközelíteni?

20L



2014. máj. 7. 20:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Talán lelkileg zárkózott vagy, megközelíthetetlen, vagy a kisugárzásoddal van gond. Vagy egyszerűen nincs szerencséd. Vagy közelednének ugyan hozzád, de mivel nem adsz "jeleket", így nem mennek oda hozzád, az "átlagos", esetleg félénkebb srácok meg esélytelennek érzik magukat, ezért nem is próbálkoznak. De az is lehet, hogy neked csak a csúcsszuper pasik jönnek be, és a kevésbé "ügyesen" próbálkozókat észre sem veszed.
2014. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

Akkor lehet félnek tőled vagy azt gondolják, hogy biztosan van barátod.

De minek jönne oda hozzád ismerkedni bárki?

Te miért nem mész oda másokhoz?


A legtöbb ember szerintem nem szokott csak úgy az utcán ismerkedni, csak ha szexelni akar és nyíltan megmondja.


Vagy arra vágy, hogy valaki szerelmet valljon valamilyen kitalált szöveggel?

Egyébként is sokan félnek a visszautasítástól.


Nem lehet, hogy hangoskodó vagy, vagy gonoszan nézel?

Biztos nem küldesz képet?

2014. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szia Írj privátban és elmondom
2014. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Miért nem itt mondod el?
2014. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#14 Igen, miért nem?
2014. máj. 7. 20:56
 16/30 anonim válasza:

Ugye?:)


(a felhasználó neved akarja).

2014. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#12: Hangoskodó nem vagyok, hogy gonoszan nézek-e? Nem hiszem, de nem tudom.

Nem arra gondoltam, hogy miért nem szólítanak le csak úgy az utcán, hanem hogy a lazább ismeretségi körömben lévőknek mi lehet riasztó (már ha az valami).

Odamenni ilyen céllal másokhoz nem tudok, konkrétan azért, mert nem vagy jó smalltalkban, és nem jut eszembe semmi beszélgetésindító.

Elég szerencsétlenül hangzik: tetszünk egymásnak, de mindketten félünk, szuper. :P

2014. máj. 7. 21:01
 18/30 A kérdező kommentje:

Ok, kezdjük máshonnan: milyen "jeleket" kéne adnom, ha valaki tetszik. Konkrét ötleteket várok.

És milyen jelek azok, amik arra utalnak, hogy a srácnak tetszem, csak nem veszem észre?

2014. máj. 7. 21:03
 19/30 anonim válasza:

Mosolyogj, érdeklődj a másik ember iránt.

Szoktál egyébként szorongani?


Ha egy pasi bámul téged, akkor biztosan tetszel neki.

Ha elhív téged valahová, az is jó jel.

Ha szeret veled lenni valaki, akkor könnyebb.

2014. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Milyen esetet tudnál mondani, amikor lehetett volna szerinted lehetőséged pasit találni és miért nem sikerülhetett?
2014. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!