Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Mi a probléma? Fiúk/fériak?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nekem lenne igényem arra, hogy legyen barátom (mert ez olyat tud nyújtani, amit a barátnők/család nem), de egyszerűen, mintha nem tetszenék senkinek. Nem, hogy mindig a hülyék találnak meg, vagy hasonló, hanem SENKI. Eddig egyszer volt barátom, kész csoda, hogy egyáltalán. Nem hiszem, hogy a külsőmmel vagy a magabiztosságommal lenne gond (szőke, hosszú hullámos haj, kék szem, átlagos testalkat, mások szerint szép). Az emberekkel általában gyorsan megtalálom a közös hangot. Lehet az, hogy egy nő túl okos vagy erős (nem testileg), és ezért nem akarják/nem merik megközelíteni?

20L



2014. máj. 7. 20:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy taszító, irányítóm, kolerikus személyiség vagy. Ezt érezni a kisugárzáson! Priviben képet!
2014. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezen az oldalon. Sok itt a huszár akinek kitéphetnéd 1-2 tollát.
2014. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet ha van kedved. Én nem fogok kedveskedni a külsőddel kapcsolatban, hanem az igazat mondom.
2014. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedni jöttem ide, csak kíváncsi vagyok idegenek véleményére, mert a barátaim azt mondják, nincs velem semmi baj. Legalábbis nekik nincs bajuk velem :/.
2014. máj. 7. 20:37
 5/30 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ennyi alapján, amit leírtál nem fogom tudni megmondani. Ráadásul tudod, nem csak a külső számít. Találkoztam már olyan lánnyal, aki külsőre szép, de borzasztóan fárasztó és idegesítő. Nem azért, mert buta, hanem mert vannak olyan tulajdonságai, amivel az őrületbe tud kergetni...
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ismerkedni akarsz de eddig nem jött össze akárhol is próbáltad akkor csak nem árthat ha itt is megpróbálod.
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Én sem ismerkedni akarok veled, csak egy tetves képet kértem!
2014. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, mert nem ez a probléma, ebben biztos vagyok. Az utcán is megnéznek, és facebookon is bejelölnek pasik, de élőben nem jönnek oda hozzám, csak szórakozóhelyen, ami meg szerintem nem mérvadó.
2014. máj. 7. 20:39
 9/30 anonim ***** válasza:

# 4:

A barátaim nekem is ezt mondják mindig. Nem is mondhatnak mást, mert félnek, hogy megharagszom rájuk. Szóval inkább olyan ismerősöket kéne megkérdezned akiket élőben is ismersz azért valamennyire, de nem a barátaid.

2014. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

# 7 - :D

# 8 - Legalább próbáld meg, ahelyett hogy itt nyavalyogsz ha elkezdenél valakivel ismerkedni talán rálátása nyílhatna arra hogy miért is történik ez veled.

2014. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!