Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk félnek a szép lányoktól?

A fiúk félnek a szép lányoktól?

Figyelt kérdés

Próbálok feléjük nyitni, mosolygok, de olyan zárkózottnak tűnnek, és olyan fejet vág többségük, mintha ott helyben becsokiztak volna tőlem.

Belegondolva, én is zavarban vagyok egy olyan fiú mellett, aki nagyon tetszik, nehezebben beszélek, izgulok, meg ilyenek. A fiúk is így működnek?


2014. máj. 6. 21:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem baj az, ha valaki tisztában van a valós tulajdonságaival.


A kérdésre válaszolva, egyébként igen, jól érzed kérdező. A fiúk is ugyanúgy működnek ilyen téren, mint ti lányok. Akinek viszont több önbizalma van az esetleg visszamosolyog vagy csak nem kapja el a fejét.

2014. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen félünk.És kb. azt érezzük mint te:D nekem a tenyerem nagyon izzadni szokott:/
2014. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Alexa1210 válasza:
Ez akkora hulyeseg. Marmint mert kell felni? Ram azt mondjak, hogy szep vok nem tudom de a bunkokon kivul egy kedves helyes pasi sem jonne oda hozzam, v szolitana meg v barmi pedig nem harapok. Szemezgetnek azt ennyi. Nem kellene felni max kap egy nemet de ilyen is van. Es nem egy ismerosom volt, van aki bevallotta h szerelmes belem es en kb semmit nem is vettem eszre. A lenyeg annyi ha tetszik vki menj oda hozza. A csalodasoktol meg nem kell felni az is elofordul
2014. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkabb nem szeretik őket:( a szépség kiment a divatból, ha egy kicsit adsz magadra,leírnak....és nem a plazacixaságrol beszélek.
2014. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

20 éves kor felett minden más, kedves kérdező! Mi már nem félünk :) legalábbis én nem :D

23/F

2014. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
20 vagyok, de mindegy, és most inkább a huszonévesekről szól a kérdésem :D :)
2014. máj. 6. 21:22
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, mikor éppen teljesen hulla vagyok, mert tudom, hogy bármit is tennék/mondanék, az színtiszta f"szság lenne.
2014. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én mindenkitől félek, szociális fóbia :(
2014. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 One of the Anonymus ***** válasza:
Valaki csak nem tud normálisan visszamosolyogni.
2014. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is félek, pedig egyáltalán nem vagyok csúnya. De ez van. Majd csak kinövöm...
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!