Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk félnek a szép lányoktól?

A fiúk félnek a szép lányoktól?

Figyelt kérdés

Próbálok feléjük nyitni, mosolygok, de olyan zárkózottnak tűnnek, és olyan fejet vág többségük, mintha ott helyben becsokiztak volna tőlem.

Belegondolva, én is zavarban vagyok egy olyan fiú mellett, aki nagyon tetszik, nehezebben beszélek, izgulok, meg ilyenek. A fiúk is így működnek?


2014. máj. 6. 21:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Mit mosolyogsz mint pék kutyája a meleg kiflire? :D Menj oda baz meg! Na? :D Jól vagy ugye? :D
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom a választ mert csúnya lány vagyok! :DD
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát magad szerint is szép vagy:D Lehet itt kezdődnek a bajok:)
2014. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én meg lányoknál tapasztalom ezt. Ma is jön velem szemben egy helyes vörös leányzó, rám néz, én enyhén mosolyogtam(asszem? annyira enyhe volt :D) aztán lesüti a szemét.
2014. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem félekt őlük,csak tudom hogy nem vagyunk egy "súlycsoportban" ezért nem foglalkozom velük.


18/F

2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mondd már el nekem kedves 3as, hogy miért baj az, ha egy lánynak egészséges önbizalma van? Milyen bajok kezdődnek itt? Azt sem tudod, miről beszélsz.
2014. máj. 6. 21:09
 7/21 A kérdező kommentje:
De tudod mit, inkább ne mondd.
2014. máj. 6. 21:09
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az. Mar az is baj b+ ha valaki nem a szokasos onbizalomhiany-nyavalygos kerdesed irja ki....
2014. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*kerdeset
2014. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen, általánosan félnek.

Nem is tudatosan, de én is ilyen voltam egy ideig, de szerencsére kinőttem. :)

2014. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!